Auto Serwis Dominik Migas

Szeroki zakres usług mechanika

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Chełmońskiego 264, 31-348 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
(6 opinii) napisz opinię
Auto Serwis Dominik Migas

Informacje

Opis działalności
Warsztat samochodowy Auto Serwis znajduje się w Krakowie i należy do Dominika Migasa. W naszym warsztacie oferujemy Państwu kompleksowe usług z zakresu mechaniki pojazdowej i wielu innych czynności związanych z naprawą i konserwacją pojazdów. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Oddając swoje auto do naszego serwisu macie Państwo pewność, że zajmują się nim przeszkoleni fachowcy. Robimy wszystko, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla danej sytuacji. Wykonujemy diagnostykę komputerową, dzięki której możemy znaleźć usterki i zapewnić bezpieczną jazdą.

Auto-Serwis świadczy takie usługi jak:
- mechanika samochodowa,
- elektryka samochodowa,
- serwis opon,
- klimatyzacja samochodowa,
- pomoc drogowa 24,
- sprzedaż części zamiennych.

Naprawiamy zawieszenia, rozrządy i układy wydechowe. Wymieniamy płyny eksploatacyjne oraz nagrzewnice. W warsztacie obsługujemy samochody osobowe, skutery i quady.

W ramach elektryki samochodowej zajmujemy się naprawą rozruszników, alternatorów i instalacji elektrycznych. Montujemy alarmy, zamki centralne, światła do jazdy dziennej, a także instalacje gazowe.

Wymieniamy i wyważamy opony. Świadczymy usługi z zakresu wulkanizacji.

Serwisujemy układy klimatyzacji, zajmujemy się jej czyszczeniem, czyli odgrzybianiem i ozonowaniem. Wymieniamy też filtry pyłkowe.

Pomoc drogową świadczymy przez całą dobę. Przybywamy szybko na miejsce wypadku, holujemy samochodowy osobowe i dostawcze. Działamy na terenie małopolski.

W sprzedaży posiadamy liczne części karoseryjne i mechaniczno-elektryczne oraz akcesoria samochodowe do modeli KIA i Hyundai.

Zapraszamy do kontaktu z warsztatem Auto-Serwis w Krakowie. Oferujemy profesjonalne usługi oraz jawne ceny! Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
D
Daniela
Sprawne wykonanie naprawy układów hamulcowych, polecam.
M
Monika
Diagnostyka komputerowa samochodu na najwyższym poziomie, godny polecenia warsztat.
G
Gbuda
Wulkanizacja na najwyższym poziomie, co sezon przyjeżdżam tutaj na wymianę opon.
J
Jakub
Najlepszy warsztat z jakiego korzystałem, mają świetny sprzęt, a do tego ogromną wiedzę, dzięki czemu bez problemu poradzą sobie z każdą awarią.
P
Pawel1977
Sprawny serwis aut, na bieżąco wykonują mi wszelkie naprawy w razie jakichkolwiek awarii.
R
robert
Polecam. Dobry mechanik