Auto Serwis Dominik Migas

Całodobowa pomoc drogowa

Pomoc drogowa
ul. Chełmońskiego 264, 31-348 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Auto Serwis Dominik Migas

Informacje

Opis działalności
Auto Serwis Dominika Migasa mieści się w Krakowie. Powstał z myślą o mechanice i elektryce samochodowej oraz holowaniu pojazdów.
Produkty i usługi
Awarie na drodze potrafią przydarzyć się w najmniej spodziewanym momencie. W przypadku, gdy auto odmówi nam posłuszeństwa w podróży, warto wykonać telefon i wezwać lawetę. Całodobową pomoc drogową zapewnia Państwu firma Dominika Migasa w Krakowie. Działa na terenie całej Małopolski, oferując fachową pomoc w holowaniu aut osobowych i dostawczych. Zapewnia bezpieczne odholowanie auta do warsztatu lub w inne wyznaczone przez klienta miejsce.

Oferta firmy to nie tylko autoholowanie, ale także diagnostyka i naprawa samochodów. Staranie wykonuje prace związane z mechaniką samochodów. Są to usługi, takie jak między innymi:
- wymiana rozrządów,
- naprawy bieżące,
- naprawa układów wydechowych,
- naprawa układów hamulcowych,
- wymiana płynów eksploatacyjnych.

Zajmuje się też elektryką, w szczególności montażem czujników cofania i świateł do jazdy dziennej, naprawą rozruszników i alternatorów oraz diagnostyką komputerową. Zapewnia także montaż instalacji gazowych.

Ponadto oferuje serwis opon oraz serwis klimatyzacji samochodowej. Prowadzi też sprzedaż części zamiennych do aut marek KIA i Hyundai.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń