Alan Drożdżowski Flysat

Elektroinstalatorstwo
ul. Danka 4 lok. 7, 31-229 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
NIP
6762290608
Telefon

Informacje

Firma Alan Drożdżowski Flysat prowadzi działalność w branży Elektroinstalatorstwo. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Kraków w województwie małopolskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Alan Drożdżowski Flysat, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: 790 349...
Adres wykonywania działalności przez Alan Drożdżowski Flysat to ul. Danka 4 lok. 7, 31-229 Kraków. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Alan Drożdżowski Flysat, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P
W
Piotrek W.
Dziś zadzwoniłem i wieczorem przyjechał technik. Z problemem uporał się w moment, miał cały sprzęt ze sobą. Wcześniej zamawiałem kogoś z dwóch innych firm jeden nie przyjechał a drugi sobie nie poradził z montażem anteny na dachu, bo było dla niego zbyt stromo. Polecam tą firmę.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.