Karibu-GMM

Oferujemy produkty dla przemysłu i budownictwa z zakresu automatyki

Agregaty, komory i meble chłodnicze
ul. Górnickiego 3, 31-222 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(12) 415 65 54
Adres korespondencyjny
ul. Górnickiego 3, 31-222 Kraków Prądnik Biały, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Karibu GMM z Krakowa powstała w 2003 roku i należy do Macieja Garbacza. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Danfoss, która odznacza się wysoką pozycją wśród producentów oferujących nowoczesne rozwiązania. Działamy w branży chłodniczej, produkujemy wyroby z automatyki i aparatury kontrolno-pomiarowej.
Produkty i usługi
Oferujemy Państwu wyroby znanych i sprawdzonych marek. Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów, które trafiają do właścicieli firm przemysłowych, budowlanych, obiektów handlowych i instalacji handlowych. Wysoka jakość produktów to gwarancja prawidłowej pracy instalacji.

Nasza firma obejmuje takie działy jak:
- chłodnictwo,
- automatyka przemysłowa,
- ciepłownictwo,
- armatura,
- klimatyzacja.

W zakresie chłodnictwa sprzedajemy produkty marki Danfoss. Posiadamy m.in.: termostatyczne zawory rozprężne, elektroniczne sterowane zawory rozprężne, presostaty i termostaty, regulatory ciśnienia, zawory wodne, detektory gazu i wiele innych. Ofertę kierujemy głównie do instalatorów wykonujących komercyjne układy chłodnicze ifirm zajmujących się produkcją żywności.

Automatyka przemysłowa obejmuje produkty bezpieczne i wydajne. Projektujemy i produkujemy nowoczesne wyroby takie jak zawory, przetworniki ciśnienia, presostaty, termostaty, czujniki i przetworniki temperatury, napędy elektryczne i aparatura łączeniowa.

Sprzedajemy także urządzenia ciepłownicze i ogrzewnicze. W naszej ofercie można znaleźć ciepłomierze, automatykę ciepłowniczą, wymienniki ciepła, kompaktowe węzły cieplne, wodne ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie elektryczne i systemy bezprzewodowe.

Armatura Danfoss i Socla to wyroby znajdujące zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki. Wyróżniamy przepustnice, zawory zwrotne, regulacyjne, kulowe i akcesoria.

Posiadamy klimatyzatory ścienne, kasetonowe, okienne, ścienno-przysufitowe, stojące, przenośne i kanałowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszych produktów. Posiadamy liczne promocje i atrakcyjne ceny. Więcej informacji można zdobyć na stronie firmy Karibu GMM z Krakowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń