Gralux Sp. z o.o.

Profesjonalne i kompleksowe usługi

Akcesoria dla artystów i plastyków
ul. Gdyńska 31, 31-323 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gralux Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
P.U.H. GRALUX Sp. z o.o. jest wyłącznym importerem i dystrybutorem artykułów plastycznych oraz papierniczych na rynku polskim. Reprezentujemy marki francuskie : Clairefontaine, Rhodia, Sennelier, Campus, Raphael, Avenue-Mandarine, Maildor, Pollen; hiszpańskie : La Pajarita i Gabol oraz naszą własną markę : graART. GRALUX istnieje ponad 20 lat, siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Zakres działalności firmy obejmuje cały polski rynek hurtowy i detaliczny.
Produkty i usługi
Naszą dewizą jest zadowolenie naszych klientów, dlatego nie ustajemy w staraniach, by poziom usług był najwyższy, by składane zamówienia realizowane były w możliwie najkrótszych terminach, by szeroki wybór produktów sprawiał klientom przyjemność dokonywania zamówień.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku. Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie sprzedaży wszelkiego rodzaju artykułów plastycznych. Współpracujemy z renomowanymi francuskimi i hiszpańskimi firmami.

Sennelier, Raphael, Campus, La Pajarita, Everbal:
farby akrylowe, olejne, akwarelowe, tempery, media, werniksy, farby do szkła i ceramiki, farby do tkanin, pastele, kredki, pędzle, akcesoria, bloki, papiery...

Własna marka graArt:
farby akrylowe, olejne, akwarelowe, tempery, pędzle, palety malarskie, tuby kreślarskie, manekiny, akcesoria malarskie, tuby, narzędzia do batyku, narzędzia do modelowania, narzędzia do linorytu, zestawy dłut, papier wenzhou, tusze chińskie

Artykuły papiernicze

Clairefontaine:
papiery, bloki (do akwareli, do farb olejnych i akrylowych, do kaligrafii, do markerów), szkicowniki, zeszyty, notesy, bibuła, koperty, papeteria, decoupage, scrapbooking, papiery i akcesoria pakowe.

Rhodia:
Notesy, zeszyty, notatniki

Pollen:
Koperty i kartki

Artykuły szkolne i dziecięce

Gabol:
plecaki, piórniki, saszetki, kuferki, portfele, torby...

Maildor:
naklejki edukacyjne, kleje, masy plastyczne, szablony, zakładki indeksujące...

Avenue Mandarine:
zestawy kreatywne i edukacyjne dla dzieci, galanteria, artykuły papiernicze...
Marki i specjalizacje
Importer i dystrybutor artykułów papierniczych, plastycznych, hobbystycznych i szkolnych.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń