Auto Krak Jan Wójcik

Sprzedaż nowych samochodów Mitsubishi i ich gwarancyjny serwis

Dealerzy i sprzedaż samochodów
ul. Jasnogórska 105, 31-358 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Auto Krak Jan Wójcik

Informacje

Opis działalności
Auto Krak to firma z siedzibą w Krakowie. Powstała w 1983 roku, a jej właścicielem jest Jan Wójcik. Aktualnie przedsiębiorstwo jest autoryzowanym przedstawicielem znanego japońskiego producenta samochodów Mitsubishi. Sprzedaje wyłącznie nowe i w pełni sprawne auta w wysokim standardzie oraz oferuje liczne dodatkowe usługi.
Produkty i usługi
Komfort jazdy, bezpieczeństwo i niezawodność. Tak najlepiej można scharakteryzować zalety samochodów produkowanych przez Mitsubishi. Te cenione japońskie auta można kupić w salonie samochodowym Auto Krak. W miejscu tym doświadczona obsługa służy wyczerpującymi wyjaśnieniami i dobierze najlepszy model do oczekiwań kupującego. Oferta obejmuje SUV-y:
-Mitsubishi Space Star,
-Mitsubishi ASX,
-Mitsubishi Eclipse Cross,
-Mitsubishi Outlander,
-Mitsubishi Outlander PHEV.

Ostatni zasilany jest napędem hybrydowym, w tym silnikami elektrycznymi. Pozostałe auta mają zamontowane spalinowe lub dieslowskie jednostki napędowe.

Poza wymienionymi autami dostępny jest też pick-up Mitsubishi L200, idealny dla firm i dla właścicieli gospodarstw rolnych, dysponujący dużą przestrzenią ładunkową.

Auta można przetestować podczas jazd próbnych i dokupić różne akcesoria. Dostępne są też takie usługi jak serwis gwarancyjny. W ramach niego naprawy silników, hamulców oraz naprawy blacharskie i lakiernicze dokonywane są za pomocą oryginalnych części zamiennych. Na czas serwisu udostępniane są samochody zastępcze.

Dodatkowo oferowana jest całodobowa pomoc drogowa. Obejmuje holowanie, wymianę opon, dowóz paliwa i awaryjne otwieranie drzwi po zgubieniu lub złamaniu kluczyka.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o salonie samochodowym Auto Krak, marce Mitsubishi i poszczególnych autach. Po więcej najlepiej odwiedzić stronę firmy zadzwonić albo napisać. Warto też osobiście przyjść do salonu.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
KKowalska
Najlepszy serwis Mitsubishi ! :D