Seculink Usługi Informatyczne Seci LAN/WAN, Systemy Alarmowe

Usługi w zakresie rozwiązań informatycznych, sieci LAN/WAN i systemów alarmowych

Sieci komputerowe i integracja systemów
ul. Kluzeka 3, 31-222 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Seculink Usługi Informatyczne Seci LAN/WAN, Systemy Alarmowe

Informacje

Opis działalności
Siedziba Seculink znajduje się w Krakowie. Firma, której początku sięgają 2008 roku zajmuje się usługami informatycznymi. Jej właścicielem jest Janusz Franczak.
Produkty i usługi
W ramach usług informatycznych Seculink oferuje pomoc w zakresie systemów sieciowych i operacyjnych. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia i doświadczeniu pracowników firmy każdy z klientów otrzymuje wsparcie, którego potrzebuje. Może to być projektowanie, wdrażanie i serwisowanie systemów informatycznych, np. zdalnego biura oraz prowadzenie audytów bezpieczeństwa sieciowego. Ponadto firma zajmuje się takimi zagadnieniami jak usługi sieciowe w systemie Windows i w systemie Linux, np. konfigurowanie WWW, DNS, DHCP, SMTP, baz danych i serwerów plików. Oferta obejmuje także:
-usługi w sieciach LAN,
-usługi w sieciach WAN,
-konfigurowanie routerów,
-konfigurowanie bezpiecznych serwerów pocztowych,
-konfigurowanie bram dostępowych VPN.

Poza wymienionymi usługami Seculink służy też projektowaniem i montażem okablowania strukturalnego oraz systemów bezpieczeństwa. Można do nich zaliczyć monitoring, alarmy i instalacje inteligentnych budynków.

Firma oferuje pomoc przede wszystkim klientom z Krakowa i okolicznych miejscowości, ale może też wykonywać usługi dla osób i podmiotów gospodarczych z innych miast. Pytania dotyczące oferty najlepiej wysyłać pocztą e-mailową albo zadawać je telefonicznie. Można też odwiedzić stronę internetową Seculink, gdzie umieszczono dodatkowe informacje.


Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
klientka
Świetna firma z dużym doświadczeniem ich działania są perfekcyjne i niezawodne polecam!!