Gabinet Rehabilitacji Medycznej Ryszard Gabryś

Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji Medycznej

Rehabilitacja
ul. Krowoderskich Zuchów 19/83, 31-271 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 20:00
Wtorek 08:00 - 20:00
Środa 08:00 - 20:00
Czwartek 08:00 - 20:00
Piątek 08:00 - 20:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gabinet Rehabilitacji Medycznej Ryszard Gabryś

Informacje

O nas
Gabinet Rehabilitacji medycznej prowadzony przez lekarza specjalistę rehabilitacji medycznej Ryszarda Gabrysia świadczy pełen zakres usług z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii. Ma swoją siedzibę na terenie Krakowa. W branży działa od 2000 roku i od tego czasu placówka pomogła wielu osobom cierpiącym na schorzenia neurologiczne, reumatologiczne oraz ortopedyczne.Usługi są świadczone zarówno w gabinecie, jak również w ramach wizyt domowych.

Nasz Gabinet Rehabilitacyjny zapewnia najwyższy poziom usług z zakresu fizjoterapii oraz rehabilitacji. Podstawą placówki jest wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników, którzy zapewniają na każdym kroku profesjonalną opiekę zgodnie z regułami sztuki medycznej.
Opis działalności
Leczymy niedowłady, porażenia, nerwobóle, zespoły bólowe kręgosłupa, a także rwę kulszową, bóle i zawroty głowy. Z uwagą i troską zajmiemy się stanami pourazowymi, kończynami po operacjach ortopedycznych i kontuzjami sportowymi. Uśmierzymy ból stawu barkowego, biodrowego, kolanowego oraz ścięgien. Zajmujemy się także chondromalacją kolan, zespołem cieśni nadgarstka, a także ostrogami piętowymi. Zapewniamy pomoc w walce z wadami postawy oraz osteoporozą, a także przeciążeniami i bólami wywołanymi nadwagą oraz doradztwo w zakresie redukcji nadwagi przy pomocy suplementów diety.
Produkty i usługi
Terapia jest dostosowana do potrzeb pacjentów oraz do rodzaju schorzenia. Na podstawie skanu stóp wykonujemy diagnostykę schorzeń i na ich podstawie projektujemy zaopatrzenie ortopedyczne.

W ofercie Gabinetu znajduje się:
- fizykoterapia z zakresu światłolecznictwa, ciepłolecznictwa, a także elektroterapia
- magnetoterapia
- laseroterapia
- krioterapia – leczenie za pomocą ciekłego azotu
- ultradźwięki
- terapia kombinowana tj. ultradźwięki z elektroterapią
- terapia wysokotonowa WaDiT
- masaż klasyczny, podciśnieniowy, drenaż limfatyczny, wirowy kończyn dolnych i górnych
- taping
- rehabilitacja falami uderzeniowymi

W fizykoterapii korzystamy z innowacyjnej metody leczenia SIS Super Indukcyjna Stymulacja, która wykorzystuje pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności w celu leczenia przewlekłych chorób narządów ruchu. Pozwala to na stymulację mięśni i mobilizację stawów, a także przyspiesza gojenie złamań. Wykorzystujemy także metodę Indiba Activ, pomagającej w leczeniu wszelkich dolegliwości urazów mięśni szkieletowych, co pozwala na skrócenie czasu do powrotu do pełnej sprawności. W ramach usług z zakresu kinezyterapii stosujemy metody PNF, metodę Cyriaxa oraz taping, a także terapię tkanek miękkich i terapię powięziową FDM.

W Gabinecie stosowana jest metoda Neurac oparta na systemie diagnostyki i leczenia na urządzeniu Redcord. Jej stosowanie pozwala na przywrócenie prawidłowych programów motorycznych przy pomocy ćwiczeń stabilizujących i wzmacniających mięśnie i stawy wykonywanych w podwieszeniu. Wykorzystywana jest również Technika ERGON®, która bazuje na statycznej i dynamicznej manipulacji tkanek miękkich z użyciem specjalnych narzędzi, a także metoda PNF, która jest indywidualnie dobraną do pacjenta terapią ruchową pozwalającą na zwalczenie schorzeń ortopedycznych lub neurologicznych w szybszy i pozbawiony bólu sposób.

Wykonujemy też masaże profilaktyczne, lecznicze, kosmetyczno-higieniczne i sportowe, drenaż limfatyczny kończyn górnych oraz masaż podciśnieniowy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
chrzanowski, krakowski, miechowski, myślenicki, olkuski, proszowicki, wadowicki, wielicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń