Gabinet Rehabilitacji Medycznej Ryszard Gabryś

Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji Medycznej

Rehabilitacja
ul. Krowoderskich Zuchów 19/83, 31-271 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 20:00
Wtorek 08:00 - 20:00
Środa 08:00 - 20:00
Czwartek 08:00 - 20:00
Piątek 08:00 - 20:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(7 opinii) napisz opinię
Gabinet Rehabilitacji Medycznej Ryszard Gabryś

Informacje

O nas
W branży działamy od 2000 roku i od tego czasu pomogliśmy wielu osobom cierpiącym na schorzenia neurologiczne, reumatologiczne oraz ortopedyczne.Usługi świadczymy zarówno w gabinecie, jak również w ramach wizyt domowych.

Nasz Gabinet Rehabilitacyjny zapewnia najwyższy poziom usług z zakresu fizjoterapii oraz rehabilitacji. Podstawą jest wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników, którzy zapewniają na każdym kroku opiekę zgodnie z regułami sztuki medycznej.
Opis działalności firmy Gabinet Rehabilitacji Medycznej Ryszard Gabryś w Kraków
Gabinet Rehabilitacji Medycznej założyliśmy w 2000 roku. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Właścicielem jest Ryszard Gabryś. Zajmujemy się leczeniem niedowładów, porażeń, nerwobóli, zespołów bólowych kręgosłupa, a także rwę kulszową, bóle i zawroty głowy.
Produkty i usługi
Terapia jest dostosowana do potrzeb pacjentów oraz do rodzaju schorzenia. Na podstawie skanu stóp wykonujemy diagnostykę schorzeń i na ich podstawie projektujemy zaopatrzenie ortopedyczne.

W naszej ofercie znajduje się:

- fizykoterapia z zakresu światłolecznictwa, ciepłolecznictwa, a także elektroterapia
- magnetoterapia
- laseroterapia
- krioterapia – leczenie za pomocą ciekłego azotu
- ultradźwięki
- terapia kombinowana tj. ultradźwięki z elektroterapią
- terapia wysokotonowa WaDiT
- masaż klasyczny, podciśnieniowy, drenaż limfatyczny, wirowy kończyn dolnych i górnych
- taping
- rehabilitacja falami uderzeniowymi

W fizykoterapii korzystamy z innowacyjnej metody leczenia SIS Super Indukcyjna Stymulacja, która wykorzystuje pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności w celu leczenia przewlekłych chorób narządów ruchu. Pozwala to na stymulację mięśni i mobilizację stawów, a także przyspiesza gojenie złamań. Wykorzystujemy także metodę Indiba Activ, pomagającej w leczeniu wszelkich dolegliwości urazów mięśni szkieletowych, co pozwala na skrócenie czasu do powrotu do pełnej sprawności. W ramach usług z zakresu kinezyterapii stosujemy metody PNF, metodę Cyriaxa oraz taping, a także terapię tkanek miękkich i terapię powięziową FDM.

Stosujemy też metodę Neurac opartą na systemie diagnostyki i leczenia na urządzeniu Redcord. Jej stosowanie pozwala na przywrócenie prawidłowych programów motorycznych przy pomocy ćwiczeń stabilizujących i wzmacniających mięśnie i stawy wykonywanych w podwieszeniu. Wykorzystujemy również Technikę ERGON®, która bazuje na statycznej i dynamicznej manipulacji tkanek miękkich z użyciem specjalnych narzędzi, a także metodę PNF, która jest indywidualnie dobraną do pacjenta terapią ruchową pozwalającą na zwalczenie schorzeń ortopedycznych lub neurologicznych w szybszy i pozbawiony bólu sposób.

Wykonujemy masaże profilaktyczne, lecznicze, kosmetyczno-higieniczne i sportowe, drenaż limfatyczny kończyn górnych oraz masaż podciśnieniowy
Zasięg działania
Firma Gabinet Rehabilitacji Medycznej Ryszard Gabryś z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
M
Mikołaj
Stany pourazowe po urazach sportowych to ich specjalność. Już nie raz korzystałem z terapii po takich przypadkach.
A
Albert
Terapia tkanek miękkich nie należy do najłatwiejszych. Ale mają w tym wprawę. Super!
H
Hubert
Zespoły bólowe kręgosłupa leczą od wielu lat. Mają w tym doświadczenie i odpowiednio dobierają metody.
A
7
Alicja 78
Fakty dla osób nietrzymających moczu, nadreaktywny pęcherz. Piszę po dwóch miesiącach od zakończenia rehabilitacji, między innymi aparatem SIS (super indukcyjna symulacja) i zaleceniami lekarza. Z 10 - 12 wkładek higienicznych używanych dobowo zeszłam na 4 - 5. Polecam.
M
Malwiinka667
Metoda McKenziego to najnowocześniejsza metoda w tej dziedzinie. Super, że ją stosują.
M
Maciek
Leczenie ostróg piętowych nowoczesnymi metodami. Widać, że dbają o pacjentów. Warto z tego względu skorzystać z ich usług. Można być pewnym, że dobrze się zajmą konkretnym przypadkiem.
L
Liza
Bardzo profesjonalny gabinet rehabilitacyjny. Dzięki nim pozbyłam się nerwobóli. Te masaże bardzo mi pomogły. Byłam odprężona i teraz mogę normalnie funkcjonować.