Ryszard Gabryś Gabinet rehabilitacji medycznej

Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji Medycznej

Rehabilitacja
ul. Krowoderskich Zuchów 19/83, 31-271 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
(9 reviews) napisz opinię
Ryszard Gabryś Gabinet rehabilitacji medycznej
ul. Krowoderskich Zuchów 19/83, 31-271 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Ryszard Gabryś Gabinet rehabilitacji medycznej

Informacje

O nas
W naszym gabinecie skorzystają Państwo zarówno z zabiegów fizykoterapeutycznych, jak i kinezyterapeutycznych. Nasi rehabilitanci posiadają odpowiednie kwalifikacje, które nieustannie poszerzają, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Wykonają masaż leczniczy, masaż sportowy, drenaż limfatyczny, masaż wirowy, a także masaż relaksacyjny.
Opis działalności firmy Ryszard Gabryś Gabinet rehabilitacji medycznej w Kraków
Gabinet Rehabilitacji Medycznej założyliśmy w 2000 roku. Mieści się on w Krakowie. Właścicielem jest lekarz specjalista rehabilitacji medycznej Ryszard Gabryś. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji schorzeń z zakresu neurologii, ortopedii, reumatologii i urazów sportowych.
Produkty i usługi
Zajmujemy się leczeniem takich schorzeń jak:

- niedowład,
- porażenie,
- nerwobóle,
- zespół bólowy kręgosłupa,
- choroba zwyrodnieniowa stawów,
- bóle stawów barkowych,
- rwa kulszowa,
- ostroga piętowa,
- łokieć tenisisty,
- bóle i zawroty głowy.

Prowadzimy terapię tkanek miękkich, terapię powięziową, terapię manualną. Stosujemy taping i wiele innych metod, dzięki którym postaramy się w jak najszerszym zakresie przywrócić Państwu sprawność.

Rehabilitację oczywiście wykonujemy w gabinecie, ale wykonujemy również zabiegi w domu pacjenta. Jest to oferta skierowana do osób, które mają trudności z poruszaniem się lub z innych powodów nie mogą stawić się w naszej placówce.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdą tam Państwo szczegółowe informacje.
Zasięg działania
Firma Ryszard Gabryś Gabinet rehabilitacji medycznej z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Aktualności

fala uderzeniowa skupiona

22.03.2022

Fala uderzeniowa skupiona to obecnie najmocniejszy bodziec na rynku rehabilitacji. Energia fal uderzeniowych stymuluje komórki, czego skutkiem jest:- eliminacja zwapnień,- gojenie złamań,- wzrost przepływu krwi,- naprawa ścięgien.Urządzenie daje możliwość precyzyjnej aplikacji. Pacjentom zaleca się do czterech zabiegów, a poprawa zazwyczaj jest widoczna już po pierwszym z nich.Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu.

Indiba Activ

02.05.2022

Indiba Activ to metoda leczenia dolegliwości i urazów mięśni szkieletowych, która szybko pozwala osiągnąć niezwykłe efekty. Podczas terapii stosowane są prądy o częstotliwości 448 kHz powodujące szereg zmian w obrębie tkanek komórkowych. Modyfikują one przenikalność błony komórkowej, przyspieszają metabolizm i zapotrzebowanie na tlen, a w efekcie zaopatruje tkankę w elementy, które ma zregenerować.Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Może być stosowany również w trakcie masażu relaksacyjnego.

Opinie

(9 reviews) napisz opinię
B
Barbara
Widzę znaczną poprawę w ruchomości mojego barku. Ból już mi nie dokucza i mam większy zasięg ręki. Uważam, że mój plan rehabilitacji został trafnie dobrany.
M
Magdalena
Bardzo sympatyczni rehabilitanci, którzy przykładają się do zabiegów. Nie zawsze są one przyjemne, ale skuteczne.
M
Mikołaj
Stany pourazowe po urazach sportowych to ich specjalność. Już nie raz korzystałem z terapii po takich przypadkach.
A
Albert
Terapia tkanek miękkich nie należy do najłatwiejszych. Ale mają w tym wprawę. Super!
H
Hubert
Zespoły bólowe kręgosłupa leczą od wielu lat. Mają w tym doświadczenie i odpowiednio dobierają metody.
A
7
Alicja 78
Fakty dla osób nietrzymających moczu, nadreaktywny pęcherz. Piszę po dwóch miesiącach od zakończenia rehabilitacji, między innymi aparatem SIS (super indukcyjna symulacja) i zaleceniami lekarza. Z 10 - 12 wkładek higienicznych używanych dobowo zeszłam na 4 - 5. Polecam.
M
Malwiinka667
Metoda McKenziego to najnowocześniejsza metoda w tej dziedzinie. Super, że ją stosują.
M
Maciek
Leczenie ostróg piętowych nowoczesnymi metodami. Widać, że dbają o pacjentów. Warto z tego względu skorzystać z ich usług. Można być pewnym, że dobrze się zajmą konkretnym przypadkiem.
L
Liza
Bardzo profesjonalny gabinet rehabilitacyjny. Dzięki nim pozbyłam się nerwobóli. Te masaże bardzo mi pomogły. Byłam odprężona i teraz mogę normalnie funkcjonować.