Westa-Nieruchomości. Sp. z o.o.

Profesjonalne i kompleksowe usługi

Zarządzanie nieruchomościami
ul. ks. Meiera 20 A/12, 31-236 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Westa-Nieruchomości. Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma Westa-Nieruchomości. Sp. z o.o. swoją siedzibę ma w Krakowie. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami na terenie Krakowa.
Produkty i usługi
Firma rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku i od tego czasu prężnie się rozwija. Świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie, o czym świadczy wpis na listę Zarządców Sądowych, co potwierdza nasze kompetencje i wysoką pozycję rynkową. Od tego czasu zajmujemy się zabytkowymi nieruchomościami.

Nasza oferta obejmuje zarówno:

• Wspólnoty Mieszkaniowe,
• Nieruchomości osób prywatnych,
• Nieruchomości stanowiące współwłasność,
• Nieruchomości przeznaczone pod wynajem,
• Nieruchomości komercyjne,
• Spółdzielnie Mieszkaniowe.

Priorytetem działań naszej firmy jest zadowolenie klienta, dlatego każdego traktujemy w sposób indywidualny.

WESTA – NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i jej sposób działania regulują przepisy kodeksu spółek handlowych. Współpracując z naszą firmą, mają Państwo gwarancję pewności i stabilności prawne. Kapitał zakładowy gwarantuje zabezpieczenie środków finansowych. Wszystkie zlecenia wykonywane są terminowo.

Nasza firma perfekcyjnie zna zagadnienia dotyczące funkcjonowania nieruchomości. Na bieżąco opracowujemy i wdrażamy czynności związane z funkcjonowaniem wspólnoty. Posiadamy również dużą wiedzę na temat zagadnień prawnych oraz umiejętność ich odpowiedniego zastosowania. Posiadamy własny dział księgowy i prowadzimy pełną księgowość dla większości prowadzonych nieruchomości. Cechuje nas rzetelność i profesjonalizm.

Zapraszamy!

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Adam
Wszystko na plus
A
Ania
Polecam