"Amicus" Przychodnia Weterynaryjna

Lecznice weterynaryjne
ul. ks. Meiera 20 f/1, 31-236 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
(10 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)

Informacje

"Amicus" Przychodnia Weterynaryjna działa w branży Lecznice weterynaryjne. Siedziba firmy znajduje się w województwie małopolskim w miejscowości Kraków.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 502 235... lub napisz wiadomość e-mail na adres przychodnia.amicus@gmail.com
Adres wykonywania działalności przez "Amicus" Przychodnia Weterynaryjna to ul. ks. Meiera 20 f/1, 31-236 Kraków. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników "Amicus" Przychodnia Weterynaryjna oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(10 opinii) napisz opinię
V
Vezyk
Sprawna diagnostyka i profesjonalne leczenie zwierząt egzotycznych.
M
Majkel828
Polecam, najlepszy weterynarz, na jakiego trafiłem! Doskonale zajął się moim Forestem.
U
Uleczka21
Przychodzę tu na regularne badania kontrolne z moim kotem, polecam.
K
Kamil
Jestem bardzo wdzięczny za uratowanie życia mojemu Wasylowi! Najlepszy weterynarz.
Z
Zimova944
Godne polecenia doradztwo żywieniowe dla zwierząt, dzięki temu Bilbo czuje się o wiele lepiej!
M
Mateusz
Regularnie przychodzimy tutaj z moimi kotami na wszelkie zabiegi profilaktyczne, szczepienia i w razie jakichkolwiek problemów. Doskonali weterynarze.
K
krzysztof
zachowaj panie boze korzystania z tego gabinetu nastawieni są tylko na wyrwanie jak największych pieniędzy a nie leczenie zwierzaczkow ,uśmiercili moją ukochaną kotke przeprowadzil dwie operacje na złamanie łapki a nie zainteresowli się uszkodzeniami wewnętrznymi za operace pobrali 1000zł nie polecam tych ludzi oni nie lubią zwierząt
N
nieznany
miło, profesjonalnie, bezstresowo rex
M
max
polecam
P
pacjent
fachowa obsługa, miła atmosfera
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.