Geoprime. Fabrycy M.

Firma geologiczna, usługi geologiczne, badania geotechniczne, ekspertyzy.

Geolodzy i geofizycy
ul. Lentza 2/83, 31-312 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
509 788 644
Geoprime. Fabrycy M.

Informacje

Opis działalności
GeoPrime zajmuje się usługami z zakresu geologii, geologii inżynierskiej oraz geotechniki. Ma swoją siedzibę w Krakowie.
Produkty i usługi
Firma nasza świadczy kompleksowe usługi geologiczne, pozwalające na określenie parametry gruntów w terenie. Założycielami firmy są wykwalifikowani i doświadczeni geolodzy, którzy posiadają uprawnienia geologiczne kat. VII, XI i XII. Opracowujemy program badań geologicznych dostosowany do każdego klienta. Staramy się, by nasze badania pozwalały na bezpieczne i tanie posadowienie budynku jak również, by spełniały wszelkie wymogi administracyjne.

Oferujemy m.in. :
- wiercenia geologiczne, geotechniczne, hydrogeologiczne
- próbniki RKS
- ręczne zestawy penetracyjne
- sondowania i pomiary dynamiczne
- sondowania i pomiary statyczne

Oferujemy kompleksowe doradztwo związane geotechniczną i geologiczną obsługą budownictwa m.in. z wykonaniem robót ziemnych, jak również przeprowadzamy kontrole przydatności i jakości gruntów oraz zagęszczenia nasypów, podsypek, osypek. Wykonujemy również sprawozdania, raporty oraz opracowania wyników na indywidualne życzenie klienta.

Swoje usługi oferujemy dla firm oraz klientów indywidualnych. Chętnie podejmujemy się współpracy ze specjalistami w dziedzinie hydrogeologii, geofizyki oraz budownictwa. To pozwala nam na realizowanie różnych działań z dziedziny geologii oraz rozwiązywania problemów natury geologicznej.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Kraków, miechowski, oświęcimski, proszowicki, Tarnów, wielicki, Katowice, Bytom, Chorzów, Zabrze

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe