Elektrotermia Sp. z o.o. Sp.k.

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Mackiewicza 5, 31-214 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
poniedziałek 07:00 - 17:00
wtorek 07:00 - 17:00
środa 07:00 - 17:00
czwartek 07:00 - 17:00
piątek 07:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(12) 415 05 35
124157522
124154240
517079615
Adres korespondencyjny
ul. Mackiewicza 5, 31-214 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Posiadamy własną ślusarnię dzięki czemu wszystkie usługi wykonujemy bez podwykonawców.

Od ponad 50 lat jesteśmy producentem elektrycznych urządzeń grzewczych np. pieców akumulacyjnych, wkładów do pieców kaflowych oraz nagrzewnic. Nasze urządzenia poprzez Dział handlowy oraz Dystrybutorów trafiają do domów i mieszkań w całej Polsce oraz za granicę. W prosty sposób można je zamówić poprzez esklep.

Wykorzystując potencjał naszego zakładu wprowadziliśmy produkcję obudów oraz rozdzielni elektrycznych a także elementów grzejnych - grzałek elektrycznych.

Od ponad 20 lat jesteśmy dystrybutorem materiałów oporowych i wysokotemperaturowych firm Sandvik oraz przewodów Omerin.


Elektrotermia od ponad 50 lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i partnerów w zakresie usług elektrycznych i produkcji urządzeń grzejnych. Staramy się zaspokoić potrzeby klientów stosując "dobre praktyki" związane z odpowiednim zarządzaniem projektami, wykorzystując posiadane doświadczenie oraz metody zapewnienia jakości.

Z wykorzystaniem najnowszych technologii, rozwiązań i trendów organizacyjnych tworzymy przyszłość firmy przyjaznej dla Klientów i Pracowników.
Wdrażamy i oferujemy najnowsze rozwiązania techniczne, zapewniające najwyższe standardy wykonania.


Nasze cele:
• rozwój firmy pod względem technicznym i organizacyjnym dający w konsekwencji pozytywny wynik finansowy jej pracy
• zdobycie uznania ze strony Klientów i zawiązanie trwałych relacji z nimi
• ciągłe podnoszenie jakości usług i kwalifikacji pracowników co przełoży się na jeszcze wyższe standardy usług
• poszerzanie zakresu usług i produktów takaby nasza oferta stawała się kompleksowa
Opis działalności
Firma Elektrotermia od wielu lat wykonuje usługi oraz produkuje urządzenia wykorzystywane w branży elektrycznej i grzewczej. Stale poszerzamy zakres naszej działalności bazując na potencjale pracowników oraz rozbudowując zakład produkcyjny w Niepołomicach pod Krakowem. W zakresie usług wykonujemy wszelkiego rodzaju projekty oraz instalacje elektryczne, a w zakładzie produkcyjnym oferujemy obróbkę blach poprzez cięcie laserem i malowanie w nowoczesnej lakierni proszkowej.
Produkty i usługi
Elektrotermia zajmuje się sprzedażą i dystrybucją urządzeń elektrycznych służących do ogrzewania mieszkań, domów, biur, hal magazynowych i produkcyjnych oraz budynków użyteczności publicznej. W ofercie mamy urządzenia produkowane przez naszą firmę: piece akumulacyjne, nagrzewnice elektryczne, kurtyny powietrzne, wkłady grzejne do pieców kaflowych, oraz urządzenia innych producentów, których jesteśmy dystrybutorami.

Zaopatrzą sie Państwo u nas między innymi w urządzenia do ogrzewania wody - bojlery lub przepływowe podgrzewacze wody, systemy przeciwoblodzeniowe podjazdów, rynien oraz regulatory i termostaty służące do sterowania systemami grzejnymi. Istotną częścią naszej oferty jest dostawa i montaż klimatyzacji i pomp ciepła.

Oferujemy też elementy grzejne - grzałki elektryczne wykonywane na indywidualne zamówienia, materiały oporowe i wysokotemperaturowe firmy Kanthal, takie jak taśmy i drut oporowy, materiały grzejne do temperatur nawet 1900°C, przewody i izolacje odporne na wysokie temperatury do 400°C.

• Ogrzewanie akumulacyjne - nowość : piec akumulacyjny dynamiczny z bezprzewodowym pomiarem temperatury
• Grzejniki konwekcyjne
• Nagrzewnice elektryczne
• Kurtyny powietrzne
• Promienniki
• Regulatory temperatury
• Ogrzewacze wody
• Kotły do C.O
• Ogrzewanie podłogowe
• Ogrzewanie przeciwoblodzeniowe
• Klimatyzatory
• Odnawialne źródła energii
Marki i specjalizacje
Elektrotermia, Elektra, Dimplex, Atlantic, AEG, Elektrolux, Stiebel, Eltron, Starmix, Kospel, Raychem, Termex, Izoterma, Ariston, Euroster, Energotech, Formaster, Dafi, Thermoval, Junkers, Vaillant, Olsberg, Technoterm, Siemens, Wijas, Kanthal

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń