Elcar Klimatyzacja samochodowa

Montaż i napełnianie klimatyzacji

Klimatyzacja samochodowa
ul. Nałkowskiego 29, 31-308 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Elcar Klimatyzacja samochodowa

Informacje

Opis działalności
Elcar istnieje w branży od 1983 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w klimatyzacji samochodowej. Siedziba działalności mieści się w Krakowie. Właścicielem jest Zbigniew Zańko.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie klimatyzacji samochodowej. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w przeglądach okresowych, naprawach i usuwaniu usterek w pojazdach. Do podstawowych czynności wykonywanych przez firmę należy przede wszystkim dorabianie uszkodzonych przewodów, wymiana kompresorów oraz wykrywanie i usuwanie nieszczelności układów. W ofercie znajdują się między innymi:

- autoalarmy,
- haki holownicze,
- szyberdachy,
- odgrzybianie klimatyzacji,
- uzupełnianie klimatyzacji,
- dezynfekcja układu klimatyzacji.

W zakres usług wchodzi także chłodnictwo samochodowe, agregaty grzewcze do samochodów ciężarowych i pojazdów użytkowych. Uzupełnieniem oferty jest ocena uszkodzeń powypadkowych oraz doradztwo przy zamawianiu części zamiennych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom Elcar gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych czynności oraz profesjonalną obsługę. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku i krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Marki i specjalizacje
Serwis dysponuje najnowszymi amerykańskimi urządzeniami do diagnostyki, naprawy i napełniania klimatyzacji samochodowych. Ponadto nasz zakład oferuje wszystkie rodzaje olejów kompresorowych występujących w układach klimatyzacji samochodowych. Mamy marki takie jak: Webesto, Ateso, Eberspacher, Diavia

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń