Firma AB-Baster

Tapicerowanie mebli i foteli samochodowych

Usługi tapicerskie
ul. Natansona 26, 31-234 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
(12) 415 34 04
124152111
baster@transfer.pl
Zabudowy pojazdów: Filip Wiśniewski
695159321
filip.wisniewski@baster.krakow.pl
akcesoria tapicerskie: Iwona Baster
531474754
iwona.baster@baster.krakow.pl
Firma AB-Baster

Informacje

Opis działalności
Firma AB-Baster z Krakowa rozpoczęła działalność w 1991 roku. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Marek Baster specjalizuje się w usługach tapicerskich, ale oferuje też zakup wysokiej klasyZajmujemy się zabudową pojazdów, posiadamy pracownie tapicerską. Mamy długoletnie doświadczenie materiałów do tapicerowania oraz zabudowy pojazdowe. W tym ostatnim przypadku firma ma na swoim koncie zrealizowanych kilkaset zleceń.
Produkty i usługi
Tapicerstwo wykonywane przez AB-Baster dzieli się na meblowe i samochodowe. W pracowni tapicerskiej meble poddawane są pracom renowacyjnym oraz wykonywane są od podstaw. Firma ma doświadczenie w produkcji mebli na podstawie projektów dostarczanych przez klientów i na bazie już istniejących sprzętów. Odnawiane i produkowane meble to m.in. fotele, kanapy, narożniki, a także krzesła. Ponadto wykonywane są aranżacje do wnętrz restauracji i lokali użytkowych. Podczas prac używane są tkaniny, skóry ekologiczne i skóry samochodowe. Ponadto firma stosuje takie artykuły tapicerskie jak:
-pianki tapicerskie,
-kleje tapicerskie,
-zszywki tapicerskie,
-nici,
-taśmy,
-gumy,
-rzepy,
-suwaki.

Wszystkie można zakupić w atrakcyjnych cenach, a AB-Baster zapewnia ich wysoką jakość. Jeśli akcesoriów i tkanin nie ma w ofercie, to firma może je sprowadzić.

Tkaniny tapicerskie używane są przez firmę w trakcie montażu zabudów osobowych i towarowych w busach o różnej pojemności. Przedsiębiorstwo ma doświadczenie w wykonywaniu zabudów w pojazdach nowych i używanych, a podstawą usług tego typu jest wyłożenie wnętrz blachą ryflowaną, matami ocieplającymi oraz sklejką o właściwościach antypoślizgowych. Zabudowy wykonywane są w odmianach 6, 9 i 19-osobowych, ale możliwe są też inne konfiguracje. W pojazdach montowane są m.in. fotele lotnicze, które zapewniają odpowiedni komfort podczas jazdy.

Więcej informacji dotyczących firmy AB-Baster oraz dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zlecenia znajdują się na stronie internetowej.
Marki i specjalizacje
Firma współpracuje z wieloma salonami samochodowymi w całej Polsce, m.in. takich marek jak Mercedes, Iveco, Fiat, Peugeot, Citroen.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
J
Jarek
Szybko wykonali meble do mojej restauracji. Kanapy pokryte piękną tkaniną wyróżniają mój lokal. Dziękuję firmie AB-Baster za zaangażowanie.
K
Kamil
Polecam firmę AB-Baster jako wykonawcę pokryć do foteli samochodowych. Moje auto wygląda teraz pięknie.
W
Wiktoria
Mają duży wybór materiałów tapicerskich. Można u nich kupić pianki, pokrycia, taśmy, nici i to w bardzo atrakcyjnych cenach.
K
Krakus
Widać, że mają duże doświadczenie tapicerskie. Powierzyłem im kanapę do renowacji i w krótkim czasie wymienili jej pokrycie. Teraz wygląda jak nowa!

Słowa kluczowe

nici,
gumy,