Firma AB-Baster

Tapicerowanie mebli i foteli samochodowych

Usługi tapicerskie
ul. Natansona 26, 31-234 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Poniedziałek 8:00 - 17:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 8:00 - 17:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(5 opinii) napisz opinię
Firma AB-Baster
ul. Natansona 26, 31-234 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
12 4153404
Firma AB-Baster

Informacje

Opis działalności firmy Firma AB-Baster w Kraków
Firma AB-Baster z Krakowa rozpoczęła działalność w 1991 roku. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Marek Baster specjalizuje się w usługach tapicerskich, ale oferuje też zakup wysokiej klasy materiałów do tapicerowania oraz zabudowy pojazdowe. W tym ostatnim przypadku firma ma na swoim koncie zrealizowanych kilkaset zleceń.
Produkty i usługi
Tapicerstwo wykonywane przez AB-Baster dzieli się na meblowe i samochodowe. W pracowni tapicerskiej meble poddawane są pracom renowacyjnym oraz wykonywane są od podstaw. Firma ma doświadczenie w produkcji mebli na podstawie projektów dostarczanych przez klientów i na bazie już istniejących sprzętów. Odnawiane i produkowane meble to m.in. fotele, kanapy, narożniki, a także krzesła. Ponadto wykonywane są aranżacje do wnętrz restauracji i lokali użytkowych. Podczas prac używane są tkaniny, skóry ekologiczne i skóry samochodowe. Ponadto firma stosuje takie artykuły tapicerskie jak:
-pianki tapicerskie,
-kleje tapicerskie,
-zszywki tapicerskie,
-nici,
-taśmy,
-gumy,
-rzepy,
-suwaki.

Wszystkie można zakupić w atrakcyjnych cenach, a AB-Baster zapewnia ich wysoką jakość. Jeśli akcesoriów i tkanin nie ma w ofercie, to firma może je sprowadzić.

Tkaniny tapicerskie używane są przez firmę w trakcie montażu zabudów osobowych i towarowych w busach o różnej pojemności. Przedsiębiorstwo ma doświadczenie w wykonywaniu zabudów w pojazdach nowych i używanych, a podstawą usług tego typu jest wyłożenie wnętrz blachą ryflowaną, matami ocieplającymi oraz sklejką o właściwościach antypoślizgowych. Zabudowy wykonywane są w odmianach 6, 9 i 19-osobowych, ale możliwe są też inne konfiguracje. W pojazdach montowane są m.in. fotele lotnicze, które zapewniają odpowiedni komfort podczas jazdy.

Więcej informacji dotyczących firmy AB-Baster oraz dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zlecenia znajdują się na stronie internetowej.

Marki i specjalizacje
Firma współpracuje z wieloma salonami samochodowymi w całej Polsce, m.in. takich marek jak Mercedes, Iveco, Fiat, Peugeot, Citroen.
Zasięg działania
Firma Firma AB-Baster z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
N
Norbert
Wymienili pokrycie kanap w moim aucie. Skórzane wygląda świetnie!
S
Slawek369
Zależało mi na ocaleniu starych mebli i dzięki AB-Baster się to udało. Załatali dziury i fotele oraz kanapa wyglądają świetnie.
R
Robert
Wykonują nowe meble tapicerowane. Zamówiłem u nich komplet do salonu i jestem zadowolony z realizacji.
W
Wojciech
Znają się na tapicerstwie samochodowym i meblowym. Można im zaufać.
K
kris1967
Najlepsi tapicerzy, jakich znam. Polecam firmę AB-Buster.

Słowa kluczowe

nici,
gumy,
skaj,