Firma AB-Baster

Zabudowy osobowe i towarowe busów

Zabudowy nadwozi samochodowych
ul. Natansona 26, 31-234 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Poniedziałek 8:00 - 17:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 8:00 - 17:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Firma AB-Baster
ul. Natansona 26, 31-234 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
124153404
Firma AB-Baster

Informacje

Opis działalności firmy Firma AB-Baster w Kraków
Firma AB-Baster z Krakowa specjalizuje się w wykonywaniu zabudów samochodowych. Przedsiębiorstwo Marka Bastera oferuje również usługi tapicerskie. Działa na rynku od początku lat 90. XX wieku i przez ten czas zrealizowała kilkaset zleceń związanych z wymianą albo pierwotnym montażem wyposażenia samochodowego.
Produkty i usługi
Firma AB-Baster wykonuje zabudowy w pojazdach nowych i używanych. Mogą to być samochody klientów albo zakupione przez przedsiębiorstwo. Są to najczęściej samochody takich marek jak Mercedes, Iveco, Fiat, Hyundai, Peugeot, Citroen. Ich wielkość waha się między 6-9 miejscami dla pasażerów, a nawet 19 w przypadku zabudów autobusowych. Prace realizowane przez firmę obejmują m.in. montaż ocieplenia, blach ryflowanych i antypoślizgowej sklejki. Wnętrza są wyposażane zgodnie z oczekiwaniami klientów. Mogą być w nich montowane m.in. zabudowy warsztatowe oraz fotele lotnicze z obiciami z tkanin i ekoskóry. Tkaniny i skóry używane są przez AB-Baster także w ramach usług tapicerskich. Firma wymienia tapicerkę w samochodach osobowych i motocykli w takich miejscach jak siedzenia, kierownica, wewnętrzne powierzchnie drzwi. Poddaje też renowacjom meble, w tym kanapy, siedziska, fotele i krzesła. Na życzenie klientów możliwe jest wykonanie mebli od podstaw, np. bazujących na już istniejących sprzętach albo zgodnych z wizją zamawiającego.

W trakcie wykonywania zabudów i tapicerowania mebli używane są najwyższej jakości artykuły tapicerskie. Klienci AB-Baster mogą je zakupić w atrakcyjnych cenach. Oferta obejmuje:
-pianki tapicerskie,
-kleje,
-zszywki,
-nici,
-taśmy,
-gumy,
-rzepy,
-suwaki.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o firmie i jej ofercie. Po więcej, w tym dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane przez AB-Baster zlecenia najlepiej wejść na stronę internetową. Można również napisać e-maila albo zadzwonić.
Marki i specjalizacje
Współpracujemy z wieloma markami samochodów w całej Polsce.
Zasięg działania
Firma Firma AB-Baster z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

nici,
gumy,