Cichowicz-Stawowska Bogumiła Specjalista Psycholog Kliniczny

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Pachońskiego 16 /48, 31-223 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Siedzibą Cichowicz-Stawowska Bogumiła Specjalista Psycholog Kliniczny jest Kraków w województwie małopolskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: cichowiczsbogna7@wp.pl lub telefonicznej (12) 41... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firmę Cichowicz-Stawowska Bogumiła Specjalista Psycholog Kliniczny znajdziesz pod adresem 31-223 Kraków ul. Pachońskiego 16 /48,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Uważamy, że Cichowicz-Stawowska Bogumiła Specjalista Psycholog Kliniczny poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Monika
Pragnę wszytskich ostrzec przed ta Panią. 1 - osoba jest już 75 lat i nie jest w pełni sił jak i wglądu. Próbuje dorobić do emerytury i na niczym jej nie zależy 2 - byłam na kilku sesjach i zaczęło mi sie pare rzeczy porostu nie zgadzać Pogarszala moj stan . Poszedłam do innego psychoterapeuty i z tego co wiem zastanawiają się nad rozpoczęciem procesu sądowego o uszczerbek na zdrowiu jak i o pogorszenie zdrowia pacjenta.
B
P
Była Pacjentka
Pani Psycholog nie pozwala się nad sobą użalać, motywuje do zmian w dotychczasowym postępowaniu, a przy tym wykazuje dużo zrozumienia i podpowiada jak radzić sobie samemu w trudnych momentach. Dzięki Pani Cichowicz poznałam także lepiej siebie i naturę swojego problemu, umiem lepiej wyrażać emocje i jestem Pani za to bardzo wdzięczna.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.