Cichowicz-Stawowska Bogumiła Specjalista Psycholog Kliniczny

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Pachońskiego 16 /48, 31-223 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Siedzibą Cichowicz-Stawowska Bogumiła Specjalista Psycholog Kliniczny jest Kraków w województwie małopolskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: cichowiczsbogna7@wp.pl lub telefonicznej (12) 415 11 57 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firmę Cichowicz-Stawowska Bogumiła Specjalista Psycholog Kliniczny znajdziesz pod adresem 31-223 Kraków ul. Pachońskiego 16 /48,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Uważamy, że Cichowicz-Stawowska Bogumiła Specjalista Psycholog Kliniczny poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
B
P
Była Pacjentka
Pani Psycholog nie pozwala się nad sobą użalać, motywuje do zmian w dotychczasowym postępowaniu, a przy tym wykazuje dużo zrozumienia i podpowiada jak radzić sobie samemu w trudnych momentach. Dzięki Pani Cichowicz poznałam także lepiej siebie i naturę swojego problemu, umiem lepiej wyrażać emocje i jestem Pani za to bardzo wdzięczna.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.