Fhu Hydraklim Wanda Jamróz

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Pachońskiego 4/22, 31-223 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fhu Hydraklim Wanda Jamróz

Informacje

Opis działalności
Firma Hydraklim ma swoją siedzibę na terenie Krakowa. Specjalizujemy się w wykonawstwie oraz projektowaniu różnego rodzaju instalacji sanitarnych. Nasza firma to przede wszystkim kompleksowa obsługa w zakresie instalacji HVAC, klimatyzacji oraz wentylacji. Wykonujemy projekty instalacji, zajmujemy się profesjonalnym montażem oraz prowadzimy nadzory nad pracami monterskim.
Produkty i usługi
Jesteśmy obecni na rynku już od ponad trzech lat. Przez cały ten czas udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz spore grono usatysfakcjonowanych klientów, dzięki czemu możemy zapewnić o najwyższej jakości naszych usług.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- Projektowanie klimatyzacji,
- Montaż klimatyzacji,
- Projektowanie wentylacji,
- Przyłącza wod-kan,
- Nadzory nad instalacjami.

Instalacje klimatyzacyjne, wentylacyjne czy rekuperacja to w naszym wykonaniu podejście kompleksowe. Możemy wykonać całość od początku do końca tj. od projektu po montaż i dalsze konserwację. Nasza oferta to również ciepło technologiczne oraz centralne ogrzewanie.

Dodatkowo zajmujemy się również kanalizacją sanitarną oraz deszczową oraz jesteśmy wstanie przeprowadzić pomiary, regulacje oraz równoważenie instalacji mechanicznych. Proponujemy także skorzystanie z naszych usług przy kierowaniu i nadzorowaniu robotami budowlanymi. Organizujemy roboty, weryfikujemy zakresy oraz koszty robót oraz oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne.

Zajmujemy się również dystrybucją klimatyzacji. Proponujemy klimatyzację MIDEA, DAIKIN oraz oczyszczacze powietrza.
Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie oraz obszerną wiedzę z zakresu instalacji sanitarnych są w stanie poradzić sobie z każdym napotkanym problemem.

Gwarantujemy Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, łódzkie, małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
E
Endrew
Witam wszystkich. Latem mialem problem z klimatyzacja. Zjezdzilem kilka zakładów, wybrałem ten. W pełni profesjonalne podejście bez naciągania klienta.
R
K
Roman K.
Udana współpraca w sierpniu doceniłem jak pracuje Daikin. Pozdrawiam.
J
Jurek
Pełen profesjonalizm, od oferty po wykonanie. Dziękuję firmie Hydraklim za wzorowy montaż - instalacja była zrobiona estetycznie i prawidłowo technicznie.
H
D
Henryk D
Bardzo dobre produkty Midea. Serdecznie Polecam firmę, gdyż jestem mega zadowolony z klimatyzacji i montażu, dobre ceny. Pozdrawiam i Polecam.