Konsultacyjna Przychodnia Specjalistyczna Kardiologiczna i Kardiochirurgiczna

Publiczne przychodnie i ośrodki zdrowia
ul. Prądnicka 80, 31-202 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
(12) 614 35 15

Informacje

Firma Konsultacyjna Przychodnia Specjalistyczna Kardiologiczna i Kardiochirurgiczna prowadzi działalność w branży Publiczne przychodnie i ośrodki zdrowia. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Kraków w województwie małopolskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Konsultacyjna Przychodnia Specjalistyczna Kardiologiczna i Kardiochirurgiczna, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (12) 614 35 15
Z przedstawicielem firmy Konsultacyjna Przychodnia Specjalistyczna Kardiologiczna i Kardiochirurgiczna możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 31-202 Kraków ul. Prądnicka 80,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Konsultacyjna Przychodnia Specjalistyczna Kardiologiczna i Kardiochirurgiczna znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.