"Gromgaz" Serwis Urządzeń Grzewczych

CENTRUM SERWISOWE GAZOWYCH PIECYKÓW ŁAZIENKOWYCH I KOTŁÓW C.O.

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Prądnicka 81, 31-202 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
poniedziałek 08:00 - 17:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 17:00
piątek 08:00 - 17:00
sobota 08:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
(85 opinii) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(12) 416 20 25
728348082
Warszawa, ul. Bartycka 26 Paw. 29H
228911300
http://www.gromgaz.pl
Sosnowiec, ul. Naftowa 12
323601773
http://www.gromgaz.pl
Adres korespondencyjny
ul. Prądnicka 81, 31-202 Kraków Prądnik Biały, małopolskie

Informacje

O nas
SPRAWDŹ NASZĄ NAJNOWSZĄ PROMOCJĘ CENOWĄ

W ciągu 19 lat naszej działalności wykonaliśmy przeszło 165 tys. napraw i konserwacji, a specjalistyczny i masowy charakter naszych usług pozwala nam na stosowanie umiarkowanych cen. Coroczna konserwacja i przegląd termy lub kotła gazowego pozwala zapobiegać większym awariom, większemu zużyciu gazu, a co za tym idzie większym wydatkom, i co najważniejsze pozwala czuć się bezpiecznie, o czym przekonali się klienci którzy od lat z powodzeniem korzystają z naszych usług. Naszym priorytetem jest, aby punkty serwisowe w poszczególnych miastach od początku działalności miały lokalizację w jednym miejscu i nie zmieniane numery telefonów, co świadczy o stabilności naszej firmy i co nie jest bez znaczenia dla naszych klientów.

Nasze punkty:

Kraków
ul. Prądnicka 81
31-202 Kraków
tel. 12 416 20 25
664 404 801

Kraków (Podgórze)
ul. Gromadzka 38
30-719 Kraków
tel. 12 262 95 37
602 159 377

Kraków (Nowa Huta)*
os. Złotej Jesieni 15B/2
31-828 Kraków
tel. 733 003 712

Niepołomice
ul. Plac Kazimierza Wielkiego 9
tel. 12 281 26 90
602 379 111

Bochnia*
ul. Poniatowskiego 33
tel. 14611 10 61

Skawina*
ul. 29 listopada 21
tel.733 003 776

Obsługujemy również klientów z wszystkich gmin ościennych w okolicach Krakowa oraz powyższych lokalizacji.

Punkty przyjmowania zleceń są czynne w godz. 8-17, sob. 8-13. telefony czynne w godz. 8-19, sob. 8-13. Serwisanci pracują do wyczerpania zleceń w danym dniu.


SKORZYSTAJ Z DOTACJI - WYMIEŃ SWÓJ PIEC WĘGLOWY NA EKONOMICZNY PIEC GAZOWY ZA 0zł
Rok 2016 jest ostatnim rokiem, wktórym miasto zwraca 100% kosztów instalacji nowego systemu ogrzewania. Nie zwlekaj.
http://www.wymiana-pieca.pl
Opis działalności
SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ PROMOCJĘ CENOWĄ. Wykonujemy naprawy, konserwacje, analizy spalin praktycznie wszystkich term i większości kotłów C.O.montowanych w Polsce. (JUNKERS,NECKAR, VAILLANT, TERMET, BERETTA, BUDERUS, ARISTON, SAUNIER DUVAL, IMMERGAS, FONDITAL). Można u nas zasięgnąć rady (wybór urządzeń) zlecić naprawę, konserwację, regulację, analizę spalin, a także zainstalowanie zakupionych (również u nas) urządzeń (raty). Udzielamy gwarancji. Junkers Neckar Vaillant Termet Beretta Buderus Ariston Saunier Duval Wolf Fondital De Dietrich.
Produkty i usługi
Piecyki łazienkowe, serwis fondital, fondital, serwis junkers, serwis ariston, serwis vaillant, serwis termet, serwis beretta, serwis immergas, serwis buderus, naprawa piecyków gazowych, serwis de dietrich, naprawa junkersów, junkers serwis, naprawa vaillant, beretta serwis, termet serwis, ariston serwis, naprawa piecyków łazienkowych, konserwacja piecyków gazowych, konserwacja piecyków łazienkowych, kraków, niepołomice, bochnia, wieliczka, małopolskie, analiza spalin, montaż piecyków gazowych, montaż kotłów gazowych, sprzedaż piecyków gazowych, sprzedaż piecyków łazienkowych, raty, termy gazowe, ogrzewanie urządzenia, serwis kotłów, naprawa kotłów gazowych, naprawa neckar, serwis neckar, konserwacja piecyków gazowych, czyszczenie piecyków gazowych, konserwacja kotłów gazowych, części zamienne junkers, części zamienne vaillant, części zamienne ariston, wymiana pieców węglowych, dotacja na piece, wymiana węglówek, węgiel kraków, piece za darmo, dotacja na piec węglowy

Centrum serwisowe "GROMGAZ" jest specjalistycznym serwisem, zatrudniającym fachowców z wymaganymi uprawnieniami i wieloletnią praktyką, na bieżąco podnoszącymi swoje kwalifikacje poprzez kursy i szkolenia, co gwarantuje wysoki poziom usług. Nie jest to więc serwis wykonujący naprawy i konserwacje niejako "przy okazji" świadczenia innych usług hydraulicznych czy gazowych.

Promocje:

piecyki łazienkowe, piecyki gazowe, serwis junkers, serwis ariston, serwis vaillant, serwis termet, serwis beretta, serwis immergas, serwis buderus, naprawa piecyków gazowych, naprawa kotłów, naprawa junkersów, ogrzewanie domu, junkers serwis, naprawa vaillant, beretta serwis, termet serwis, ariston serwis, naprawa piecyków łazienkowych, konserwacja piecyków gazowych, konserwacja piecyków łazienkowych, kraków, warszawa, chorzów, sosnowiec, łódź, bielsko biała, częstochowa, niepołomice, bochnia, serwis wolf, kotły wolf, pruszków, piaseczno, świdnica, wałbrzych, sewis de dietrich, wolf serwis
Marki i specjalizacje
Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne , konserwacje, analizy spalin praktycznie wszystkich term i większości kotłów C.O. montowanych w Polsce. (JUNKERS, VAILLANT, TERMET, NECKAR, BERETTA, ULRICH, ARISTON, SAUNIER DUVAL, IMMERGAS, BUDERUS i inne).
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Kraków, myślenicki, nowotarski, olkuski, oświęcimski, proszowicki, tatrzański, wadowicki, wielicki

Opinie

(85 opinii) napisz opinię
D
Darek
Daremna firma tak mi zrobili przegląd okresowy że pouszkadzali czujniki podczas podbijania ciścienia w piecyku ,tak mi to zrobił fachowiec z ukrainy ,bo takich chyba tylko mają,że jaz mi zrobił czujnik ciśnienia wody który uszkodził czyszcząc piec koszt naprawy 200 Zł a TERAZ PO 1 MIESIĄCU wymiana przełącznika woda bieżąca a ogrzewanie koszt 500- 600zł be co takpiec chodził bez problemu 7 lat tylko fachowiec gromgazu wsadził paluchy i klapa poco płacić taki serwis okresowy to podejrzewam sami lepiej zrobicie przestrzegam przed tą firmą
O
ola
Pracownicy Gromgazu mało w samozachwyt nie wpadną,takie brednie wypisują z nudów, jacy oni są dobrzy w tym co robią,durnie bez mózgów.
M
Marzena
Nigdy więcej Gromgazu,gazownik inżynier,tak naprawił piecyk że woda letnia leci z piecyka,mało tego wodę trzeba odkręcić do oporu by zapalił się piecyk,kiedy zadzwoniłam do gazownika inżyniera Damiana z Warszawy zgodził się poprawić wadliwą naprawę za 100 zł.Za takie usługi dziękuję GROMGAZOWI
M
Marzena
Nigdy więcej tej firmy !!! Przyjechał do naprawy mojego piecyka,przepływowego wody gazownik z Gazpolu,zainkasował 220 zł z piecyka leci letnia woda prawie zimna,mało tego żeby piecyk się zapalił,wodę trzeba odkręcić do oporu,kiedy zadzwoniłam ponownie że z piecykiem jest nie tak, w odpowiedzi usłyszałam że przyjedzie za odpłatą 100 zł.Za takie usługi dziękuję.Dodam że na pieczątce widnieje przy nazwisku Inżynier.
K
Kazecki
Ode mnie 5 gwiazdek, ponieważ korzystałem z ich usług już kilkukrotnie i zawsze usługi serwisowe i poprawki co do kotła gazowego były wykonane w pełni poprawnie, do tego byli zawsze tego samego dnia co telefon do obsługi. Dziękuję
K
Kelli
Naprawdę w porządku! Dają radę i to od kilku już sezonów, współpraca na wysokim poziomie.
J
JarosławKalicz
Bardzo dobry poziom obsługi telefonicznej, serwisanci byli na umówioną godzinę. Wykonali czyszczenie i konserwację kotła gazowego - zdecydowanie polecam pod każdym względem (również dobrej ceny).
A
Aleksander
Ode mnie zasłużona najwyższa ocena, bo już od kilku lat zawsze pomagają nam przy ewentualnych usterkach, czy ogólnych serwisach piecyków oraz kotła gazowego. Niezawodni!
P
Paweł
Za samo spojrzenie na piec Pan zainkasował 120 zł, stwierdził po samym wyglądzie, że zespół wodny jest przekręcony i należy wymienić na nowy, koszt ~800 zł. Cena nowego pieca ~1400 zł. U Pana który był rok wcześniej ta sama usługa z wymianą ~200-250 zł. Na pewno nie skorzystam ponownie.
M
Mirol
Pozytywne spostrzeżenia co do jakości przeprowadzonej usługi naprawy kotła gazowego. Jesteśmy gotowi już na sezon grzewczy!
Ł
ŁukaszEl
Wszystko spoko, wysoki poziom obsługi.
K
Krystian
Jestem bardzo zadowolony, z nimi kocioł zawsze jest gotowy na długi i intensywny sezon grzewczy. Od 3 lat korzystam z ich usług i jak do tej pory nie było ode mnie zastrzeżeń, czy uwag.
A
Alek
Dobra ekipa fachowców! Moim zdaniem warto na nich stawiać.
K
K
Krzysiek Krol
Wizyta trwała z 15 minut! Serwisant naprawił usterkę, bo nie było iskry. Wszystko sprawnie i w miłej atmosferze :)
J
Juros
Wsparcie na wysokim poziomie, jak zwykle umiejętnie potrafią zająć się kotłami gazowymi Ariston, a teraz u nas Buderus
D
DariuSZ
Zasłużone 5! Dobry i warty polecenia serwis gazowy.
G
Gabriel
Serwisanci pracujący w Gromgaz są przede wszystkim odpowiedzialni, cierpliwi i uczynni. Bardzo wysoka znajomość serwisowanych urządzeń więc wiadomo że zrobią to dobrze i nie naraża nas na duże koszty.
A
Arkis
Dobry serwis od urządzeń gazowych (radzą sobie poprawnie też z montażem piecyków i kotłów oraz regulacją)
M
Marek
Tak jak być powinno! Świetni fachowcy, jasne warunki i dokładnie określona cena na początku.
S
Sidin
Dokładnie zrealizowane zlecenie, dobra cena i szybki przyjazd serwisanta!
P
Przemysław
Zdecydowanie polecam! Rzetelni, dokładni i bardzo chętni do pomocy. Dziękuję za naprawienie wszystkich usterek.
F
Filek
Gromgaz to serwis na najwyższym poziomie. Rzetelnie, profesjonalnie i do tego szybko bo nie trzeba czekać na naprawę po kilka dni. Super!
K
Krydek
Punktualny dojazd! Fachowe podejście oraz profesjonalizm, a do tego miła obsługa. Przystępna cena, polecam
J
Jano
Po prostu polecam, bo już wszystko zostało powiedziane :)
M
Maro
Dokładnie wykonany przegląd wraz konserwacją kotła i piecyka. Przy takich urządzeniach lepiej zdecydowanie stawiać na fachowców , a do nich na pewno należy serwis Gromgaz!
D
S
Dariusz Szyremski
Serwis, który zasługuje na bardzo dobrą opinię, bo odkąd zmieniliśmy serwis z którego usług korzystamy w zakresie urządzeń gazowych to w końcu udaje nam się unikać dużo droższych napraw i wymian.
K
Kacper
Super!
S
Sergi
Nagła awaria kotła gazowej, ale całe szczęście w pobliżu jest serwis Grogmazu który zajął się tym tego samego dnia i to w mniej niż godzinę. A piec dostał nowe życie :)
P
M
Patryk M
W jak najlepszym porządku, polecam!
R
Robert
Wyboru Gromgazu okazał się świetną opcją przy zakupie nowego kotła Junkersa i montażu.
S
Sem
Gromgaz to solidna firma w której klient jest na pierwszym miejscu, więc w przypadku realizacji napraw jak i montażu nowych urządzeń gazowych nie ma problemów z niemiłą obsługą, czy sztucznym zawyżaniu ceny.
G
Godi
W przypadku Junkersów wiedzą wszystko :)
K
Krzysztof
Gromgaz, dziękuję bardzo za rzetelne podejście do klienta. Ciężko dziś znaleźć dobrych fachowców którym w pełni da się zaufać przy przeprowadzonych renowacjach urządzeń gazowych.
A
Adam44
Ode mnie zdecydowanie 5 gwiazdek! Dobre terminy, rozsądna cena i do tego najwyższa jakość odkąd postanowiłem korzystać z ich usług (czyli czterech sezonów grzewczych od montażu kotła).
P
D
Paweł D
Dają radę, polecam
H
Hubson
Fachowcy z krwi i kości, oby tylko nic się nie stało i mam nadzieję, że poziom realizacji usług również nie spadnie bo jak do tej pory z Gromgaz mam tylko dobre skojarzenia bo każą usterkę udało im się zdiagnozować i naprawić.
W
Werka
Jak zawsze niezastąpieni! Wczoraj rano kocioł przestał grzać zadzwoniłam do Gromgazu w celu umówienia wizyty i okazało się że fachowcy mogą być za 2 godziny. Przyjechali z całym osprzętem zeszło im kilkanaście minut później wymienili jakieś dwie części i kocioł znowu chodzi jak nówka. Super!
A
P
Adam P.
Tak powinna działać firma od urządzeń gazowych czyli szybko i skutecznie. Dwie pierwsze kazały wymienić cały kocioł, w przypadku serwisantów Grogmazu wystarczyło 30 min na znalezienie usterki i późniejsza naprawę. Kocioł chodzi znowu tak jak wcześniej, a my nie musieliśmy ponosić ogromny kosztów. Jeszcze raz tutaj podziękuję :)
K
Kacper
Profesjonalna realizacja zgłoszonego problemu, już po krótkiej rozmowie telefonicznej udało postawić się trafną diagnozę. Serwisant przyjechał z całym osprzętem i zajął się zlikwidowaniem usterki od ręki. Szczerze można ich polecić
P
P
Piotr P
Jedna wizyta i wszystko zostało naprawione w kotle gazowym wraz z przeprowadzoną konserwacją. Polecam i to zdecydowanie!
D
Dadik
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony profesjonalnym podejściem do klienta i odpowiedzialnością serwisanta jaką podejmuje zabierając się za naprawę niezapalającego się piecyka Junkers. Po wymianie uszkodzonej części poprawił jeszcze podłączenie rury odprowadzającej spaliny.
P
Przemo
Panowie rzeczowi i kompetentni, a do tego wyjątkowo uprzejmi. Ceny są bardzo przystępne, więc śmiało mogę polecić. Wykonali pełny serwis kotła z czyszczeniem, więc przyszły sezon grzewczy nam nie straszny :)
S
Seweryn
Wszystko w jak najlepszym porządku, mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę z której usług korzystam już od długie czasu. Ostatnim razem było to czyszczenie (dość mocno zaniedbanego) pieca. Serwisant zrobił swoja robotę jak należy
P
Padek
Polecam ! Super - fachowo, miła obsługa i profesjonalnie wykonana naprawa kotła.
A
Artur
Dobra firma, która zadbała o przygotowanie naszego kotła gazowego przed niedługo zaczynającym się sezonem grzewczym. Polecam!
M
Marina
Dzięki Gromgaz za szybką pomoc z naprawą piecyka gazowego. Na szczęście nie było to nic dużego i w przeciągu niecałej godziny znowu wszystkie palniki w naszej kuchni restauracyjnej zaczęły działać, a my zdążyliśmy przed porą obiadową z przygotowaniem posiłków :)
M
Mateusz
Dobry serwis urządzeń gazowych i wysoka jakość obsługi. Polecam
R
Rafin
Dziękuję za odpowiednio wykonany montaż piecyka gazowego zgodnie z terminem (nawet nie musieliśmy się przypominać). Pozdrawiam :)
M
Marek
Szeroki zakres działań, serwisanci z doświadczeniem i pracujący na dobrym sprzęcie. Od urządzeń gazowych nikogo lepszego nie znajdziecie w okolicy. Pozdrawiam :)
T
Tadeusz
Wszystko w porządku, obsługa na poziomie.
E
Erikk
Porządna firma, która nie ma sobie równych w okolicy jeżeli chodzi o urządzenia gazowe.
S
W
Sebastian Warszewski
Zakup jak i dostawa z montażem przepiekły pomyślnie. Dzięki za dobrą robotę!
G
Grzesiu
Dwa dni temu padł nam piecyk gazowy, nie chciałem od razu kupować nowego więc przedzwoniłem do Gromgazu, żeby umówić się na serwis. Nie rozpisując się, ale wszystko zostało zrobione dobrze i to za niewielkie pieniądze, także dziękuję i dobrze że postawiłem na Nich
D
Derek43
Sprawnie, dokładnie i uczciwie
M
Ś
Michał Środek
Zakupiłem w Gromgaz w dobrej cenie kocioł Vaillant, Do tego nadal korzystamy z usług ich serwisantów (a mija już od momentu użytkowania kotła gazowego ponad 4 lata). Dzięki temu unikam jak na razie wszystkich większych usterek. :)
K
T
Kamil T
Po opiniach jakie znalazłem tutaj zdecydowałem się na wybór serwisu Gromgaz i nie żałuję. Po telefonicznym kontakcie wciągu 30 minut był u nas serwisant, który zajął się naprawą piecyka gazowego. Jest w porządku :)
M
Maciej
Wymieniłem piec węglowy na gazowy z pomocą firmy Gromgaz. Cały proces mogę uznać za w pełni udany. Pełne doradztwo od początku, do tego realizacja była wykonana terminowo i jak na ten moment nie ma żadnych problemów z jego działaniem. (Dostaliśmy tez kilka porad jak odpowiednio o niego zadbać) Polecam.!
P
Paweł
Jak na ten moment w Krakowie to najlepsza firma zajmująca się serwisem i konserwacją urządzeń gazowych. Przystępne cenniki i bardzo sprawna obsługa!
N
Noreq
Wszystko naprawdę fajnie i w razie kolejnych kłopotów "odpukać" ponownie odezwę się do Gromgazu. Fachowcy na poziomie.
A
Arek
Zgłosiłem problem z działaniem kotła junkers o 8 rano i już przed 10 serwisant był u mnie. Na szczęście była to niewielka usterka, którą szybko naprawił za kilkadziesiąt złotych. Wszystko działa już dobrze.
M
Maks
W przypadku firmy Gromgaz powiem szczerze, że jestem zadowolony z jakości przeprowadzonego serwisu, czyszczenia i analizy spalin. Sprawnie i po dobrej cenie.
J
Juliusz
Pierwszy raz mogę Polecić serwis od urządzeń gazowych. Obsługa zna się na rzeczy i bez obaw można powierzyć im całą pracę przy naprawach.
M
K
Mariusz Kolewski
W pełni zgadzam się z pozytywnymi ocenami poniżej. Miło, dobrze i szybko.
Ł
Łukasz45
Ostatnio kompletnie nie chciał odpalić nam kocioł gazowy. Szybki telefon do serwisu Gromgazu i po 2 godzinach był już w naszym domu. Szybka diagnoza i w przeciągu 30 min. kocioł ruszył i ładnie pracuje do dziś (serwis robiony przed świętami Bożego Narodzenia)
J
Jolin
Naprawa piecyka gazowego wykonana szybko i dobrze. Nie miałem za wiele czasu, ponieważ musiałem wyjść po południu do pracy. Jednak serwisant poradził sobie w mniej niż godzinę, a wykrył problem może w przeciągu 5 minut od otwarcia urządzenia. Polecam.
J
M
Jarek Milewski
Montaż piecyka przebiegł bez najmniejszego problemu. Serwisanci mają duże umiejętności, także poradzili sobie z tym bardzo sprawnie. Następnie wszystko sprawdzili i dostałem sporo informacji jak musimy odpowiednio o nią dbać, aby wszystko chodziło sprawnie. Mija ponad rok i wszystko jest OK.
K
Kazimierz
Kontakt z firmą był i nadal jest ok. Kupiliśmy z ich pomocą kocioł gazowy a następnie serwisanci Gromgazu wykonali montaż i ustawili regulację. Robota wykonana terminowo, po wcześniej uzgodnionej cenie i z gwarancją. Polecam.
D
Dariusz
Mogliśmy liczyć na ich pomoc przy zakupie kotla gazowego oraz montażu i regulacji. Wszystko wykonali poprawnie i bez komplikacji.
S
Sebastian
Jeżeli chodzi o ostatnia wizytę serwisantów Gromgazu to zajmowali się u mnie regulacją kotła oraz wykonali analizę spalin. Kocioł dzięki ich corocznej konserwacji oraz przeglądach jest w bardzo dobrym stanie. Do tego wziąłem sobie porady do serca i po ostatnim sezonie grzewczym widać spadek zużycia gazu na rachunku.
J
Jakubik
Zajmowali się u nas montażem piecyka gazowego i wszystko poszło bez problemów. Fachowi, mili i dokładni. Tak mogę ich zdefiniować.
K
Karloss
Najlepsi fachowcy od urządzeń gazowych. TerminowI i rzetelni w swojej pracy. Serwisanci z dużym doświadczeniem, także zawsze udaje im się (przynajmniej u nas ) szybko uporać z naprawami.
J
Jankowiak
Korzystam z pomocy GromGazu od dłuższego czasu serwisują i konserwują co jakiś czas mojego Junkersa dodatkowo kilka miesięcy temu robili analizę spalin. Wszystko jest dobrze i nic nie zapowiada się na kłopoty z tym kotłem. Polecam.
A
Arek
Bardzo dobrze oceniam serwis Gromgazu. Miły kontakt, szybka naprawa zaraz po telefonie i co najważniejsze nigdy nie musiałem dzwonić z tym samym problemem drugi raz.
Ł
ŁukaszLewicki
Gromgaz przy naprawie, serwisie i konserwacji kotła gazowego jest zdecydowanym liderem jeżeli chodzi o terminowość i fachową robotę. Kilkukrotnie korzystałem już z ich pomocy. Nigdy nie odmówili i byli jak najszybciej na miejscu, a naprawa z wymianą części nie stanowi dla nich żadnego problemu. Zdecydowanie Polecam.
K
KacperTarzewski
Profesjonalna firma, którą śmiało można Polecić innym osobom. Są terminowi, dotrzymują słowa i co najważniejsze robią naprawy bardzo dobrze. Mój Fondital od naprawy śmiga ładnie już ponad 8 miesięcy.
M
N
Mateusz N
Aż chce się wystawić pozytywną opinię. Polecam. Pełen profesjonalizm i uczciwość. Cena również jak najbardziej uczciwa. Junkers śmiga już 3 godziny po telefonie.
A
F
Andrzej F.
Polecam! Konserwacja pieca c.o. valliant. Serwisant zna się na rzeczy, wie co ma robić. .
I
Izabella
Rzetelna i uczciwa firma. Mogę ją polecić z czystym sumieniem. Reklamacje usunęli natychmiast po zgłoszeniu. To się rzadko zdarza. Polecili mi ją moi znajomi. Teraz ja mogę polecac ja innym. Warto. Kocioł hula jak nowy.
A
P
Anna P.
Nareszczie trafiłam na prawdziwych fachowców. Vaillant hula jak nowy i zużycie gazu spadło. Dziękuje i polecam.
A
Andrzej
Klient, który dał 1 gwiazdkę tej firmie to chyba z konkurencji jest... Zresztą podpisać się też nie potrafi...;) Ja korzystałem i daje 100% pewności i zadowolenia! Szczerze polecam!
S
K
stały klient
Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!
A
S
Antoni Sobiesiak
Pełen profesjonalizm. Przystępna cena. Polecam!!!!!!!
A
Andrzej
Od 8 lat korzystam z ich usług. Pełen profesjonalizm. Polecam.
Z
K
zadowolony klient
Nareszcie trafiłem na firmę od której konkurencja powinna sie uczyć.
K
klijet
tak niesolidnej firmy jeszcze nie spotkalem