F.H.U. Opony - Felgi - Mechanika - Pomoc Drogowa - Wulkanizacja 24

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Radzikowskiego 180, 31-342 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Firma F.H.U. Opony - Felgi - Mechanika - Pomoc Drogowa - Wulkanizacja 24 prowadzi działalność w branży Wulkanizacja i serwis opon. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Kraków w województwie małopolskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej (12) 637 77 81 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firmę F.H.U. Opony - Felgi - Mechanika - Pomoc Drogowa - Wulkanizacja 24 znajdziesz pod adresem 31-342 Kraków ul. Radzikowskiego 180,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy F.H.U. Opony - Felgi - Mechanika - Pomoc Drogowa - Wulkanizacja 24. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
K
Klient
polecam dobrzy fachowcy
A
Anna
Bardzo pomocni i wyrozumiali Panowie. Polecam każdemu, komu zależy na fachowej naprawie w rozsądnej cenie.
A
Agnieszka
Szybka, fachowa pomoc w naprawie samochodu.Polecam!
Z
Ż
Zbyszek Ż.
Miałem problem z wibracjami samochodu i kierownicy (w okolicy 100 km / h). Byłem w czterech warsztatach, w każdym z nich wyważano mi koła ale drgania nie znikały i wszyscy rozkładali ręce. W końcu z polecenia trafiłem na Radzikowskiego 180 , tu dorobili mi jakieś wkładki centrujące (czy jakoś tak...) od tej pory problem zażegnany. Polecam tych fachowców.
J
Jerzy
Bardzo dobrzy fachowcy. Korzystam z ich usług od ponad 10 lat i wciąż są Ci sami pracownicy, to obecnie naprawdę rzadko spotykane. Polecam ten serwis.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.