Canada Rubber Polska Sp. z o.o.

Izolacja wodochronna
ul. Vetulaniego 1a/108, 31-227 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(12) 416 14 56
Adres korespondencyjny
ul. Vetulaniego 1a/108, 31-227 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
ZDOBĄDŹ CERTYFIKAT WYKONAWCY

Zapraszamy wszystkie firmy chcące uzyskać certyfikat wykonawcy technologii Canada Rubber na szkolenia. Dowiedz się więcej o produkcie i technologii na szkoleniach, które będą realizowane w całej Polsce. W zakładce szkolenia na stronie www możesz na bieżąco sprawdzać gdzie i kiedy odbywają się nasze szkolenia a także zapoznać się z planem szkolenia.

ZOSTAŃ NASZYM DYSTRYBUTOREM

Jeśli jesteś zainteresowany dystrybucją lub też sprzedażą materiału Canada Rubber napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą oraz zaproponujemy dogodne warunki współpracy dla obu stron.
Opis działalności
Nowoczesna technologia zabezpieczeń hydroizolacyjnych.
Produkty i usługi
HYDROIZOLACJA BETONU

• N 300 - aplikacja ręczna / maszynowa

N 300 jest mieszaniną anionowej bazy elastomerowej emulsji bitumicznej z mineralnymi stabilizatorami. G 200 idealnie nadaje się do większości rodzajów podłóż. Posiada bardzo dobrą przyczepność i sprężystość. Jednolita membrana ma dużą odporność na niskie stężenia kwasów i zasad. Świetnie sprawdza się jako produkt do samodzielnych napraw. Można go stosować do wszelkiego rodzaju pęknięć, przecieków, jako ochrona betonu przed wilgocią i warunkami atmosferycznymi.

• Akryl w płynie A 400 - aplikacja ręczna

To wysokiej jakości powłoka akrylowa, która może być stosowana na powierzchniach takich jak beton, cegła, drewno, metal. Tworzy trwałą, bezszwową membranę antypoślizgową. A 100 nie zawiera rozpuszczalników, jest niepalny, odporny na działanie promieni słonecznych lub sporadyczne wycieki chemiczne. Produkt może być stosowany samodzielnie jako warstwa wierzchnia i oferuje efektywne kosztowo rozwiązanie dla ciągów komunikacji pieszej. A 100 bardzo dobrze sprawdza się jako ochrona przeciwwodna oraz powłoka tarasów, balkonów, schodów.

HYDROIZOLACJA DACHÓW

• Guma w płynie S 700 - aplikacja maszynowa

S 700 to błyskawicznie schnąca powłoka, która nadaje się idealnie do uszczelniania wielu różnych typów struktur dachowych. Może być używana zarówno do odbudowy i naprawy, jak i do hydroizolacji nowych dachów.

• Guma w płynie N 500 - aplikacja ręczna

Guma w płynie N 500 to uniwersalny produkt chroniący przed przeciekami i korozją poziome i pionowe powierzchnie, zwłaszcza dachy.Świetnie nadaje się do zastosowań domowych - dzięki płynnej konsystencji i dużej lepkości może go aplikować każdy majsterkowicz, bez konieczności stosowania specjalistycznego sprzętu. Jednowarstwowa aplikacja znacznie skraca czas i ułatwia pracę.

PRODUKTY INNE

• Asfalt na zimno N 900

N 900 jest to mieszanka asfaltowa z dodatkiem specjalnych rozpuszczalników bitumicznych służąca do naprawy "na zimno".
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń