Krak-Cem

Krakcem i PSB razem

Materiały budowlane
ul. Władysława Łokietka 177, 31-263 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(12) 420 89 20
Adres korespondencyjny
ul. Władysława Łokietka 177, 31-263 Kraków Prądnik Biały, małopolskie

Informacje

O nas
Firma "Krak-Cem" istnieje od 1994r. Założona w formie spółki cywilnej prowadziła swoją działalność do roku 2001. W roku 2001, na skutek zmieniających się przepisów prawnych, przekształcona została w spółkę jawną. W roku 2011 przekształciliśmy firmę w Spółkę z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółkę Komandytową

Na początku swego istnienia spółka zajmowała się głównie hurtowym handlem cementem i wapnem. Działaliśmy na rynku jako przedstawiciele Cementowni Nowa Huta, Cementowni Małogoszcz oraz Zakładu Produkcji Wapna Trzuskawica. Obecnie współpracujemy także z Cementownią Górażdże oraz Fabryką Cementu Eko-Cem.

Następną fazą rozwoju było uruchomienie w 1995 r. działu realizacji robót budowlanych. Doświadczenie kierownictwa oraz wieloletnia praca w tej branży uczyniło w dniu dzisiejszym wykonawstwo ważnym elementem naszej działalności.

Kompetentni pracownicy pomogą i doradzą Państwu w wyborze optymalnych rozwiązań. Jesteśmy po to by sprawnie i solidnie zaopatrywać budowy. Oferujemy transport zakupionych materiałów własnymi samochodami ciężarowymi wyposażonymi w HDS, jak również lekkimi autami dostawczymi.

Dysponując różnorodnym transportem realizujemy zarówno zlecenia w centrum miasta gdzie wymagane są mniejsze pojazdy, jak również zlecenia dostarczania materiałów na duże budowy.

Zapewniamy solidność i terminowość w realizowaniu zleceń.

Zapraszamy!
Opis działalności
Zapraszamy do naszej hurtowni Materiałów Budowlanych. Oferujemy szeroką gamę materiałów budowlanych, od fundamentów aż po dach. Hurtownia mieści się w Krakowie, a na rynku budowlanym działamy już od ponad 20 lat.
Produkty i usługi
Propozycja handlowa składu budowlanego Krak-Cem to szeroki wybór materiałów budowlanych. Nasza oferta to:
- piasek, żwir i kamień,
- elementy, części techniczne z gumy,
- wyroby i elementy konstrukcyjne z tworzyw sztucznych,
- pokrycia podłogowe, dachowe i ścian z tworzyw sztucznych,
- okna z tworzyw sztucznych i metalowe, drzwi metalowe,
- ramy drzwi i okien, metalowe.
- świetliki, okna dachowe metalowe,
- wyroby z włókien mineralnych, kamienia, cementu, betonu i gipsu,
- wyroby ceramiczne i szklane,
- elementy metalowe i półprodukty metalowe i zestopów,
- cegły i dachówki ceramiczne,
Zapewniamy duży wybór materiałów na ścianę od wielu renomowanych firm. Można u nas znaleźć liczne zaprawy, kleje, gipsy i gładzie, cement, piasek i wapno, a także systemy kominowe, pokrycia dachowe, rynny i rury. Polecamy też kruszywa budowlane, drewno i stal oraz system suchej zabudowy. Sprzedaż obejmuje różnego rodzaju folie, czy materiały do ocieplania i izolacji budynków. Równie bogata jest nasza propozycja odnośnie chemii budowlanej. Sprzedajemy też wysokiej klasy narzędzia przydatne przy każdym remoncie i budowie oraz elementy mocujące. Ofertę uzupełniają bramy garażowe.

Nasze towary pochodzą od sprawdzonych dostawców, w tym dużych cementowi oraz wielu renomowanych firm. Obsługujemy nawet duże place budów. Posiadamy własne pojazdy, w tym z systemem HDS oraz samochody dostawcze. Dzięki temu transportujemy materiały na miejsce przeznaczenia.
Gwarantujemy dobre warunki współpracy, w tym atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy.
Marki i specjalizacje
Znajdą Państwo u nas wyroby uznanych producentów takich jak Baumit, Schiedel, Isover, Górażdże, Wienerberger, Leier, Selena, Atlas, Ceresit, CJBlok, BrukBet, Xella, Ytong,Knauf, Rigips, WkrętMet, Roben, Rupp Ceramika, Brass, Icopal i wielu innych.
Certyfikaty
KRAKCEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAUL. ŁOKIETKA 177 , 31-263 KRAKÓW INFORMUJEMY, ŻE FIRMA NIE POSIADA ZOBOWIĄZAŃ WPISANYCH DO KRAJOWEGO REJESTRU DŁUGÓW BIG SA. OD 2009-12-18 NIEPRZERWANIE UCZESTNICZY W PROGRAMIE RZETELNA FIRMA. Forma prowadzonej działalności: Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą NIP: 6771000142 Siedziba główna: ul. Łokietka 177 , 31-263 Kraków , biuro@krakcem.com.pl , Główny przedmiot działalności: 5153
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń