Robert Stoszko Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna Elbest

Serwis i naprawa elektronarzędzi

Elektronarzędzia
ul. Łąkowa 29, 31-443 Kraków Prądnik Czerwony, małopolskie
(9 opinii) napisz opinię
Robert Stoszko Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna Elbest
ul. Łąkowa 29, 31-443 Kraków Prądnik Czerwony, małopolskie
NIP
6781034616
Telefon
Robert Stoszko Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna Elbest

Informacje

Opis działalności firmy Robert Stoszko Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna Elbest w Kraków
Firma Elbest znajduje się w Krakowie. Działalność powstała w 2000 roku, a jej właścicielem jest Robert Stoszko. Elbest świadczy kompleksowe usługi w zakresie naprawy elektronarzędzi.
Produkty i usługi
Naprawiamy elektronarzędzia każdego rodzaju. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie oraz bogatą wiedzę branżową. Naszym głównym celem jest stuprocentowa satysfakcja Klienta.

Posiadamy wysokie kwalifikacje zawodowe. Zatrudniamy wyłącznie zdolnych i rzetelnych mechaników, którzy z łatwością zlokalizują powód usterki w Państwa narzędziach oraz przywrócą je do stanu sprawności.

Wśród naszej ofercie wyróżniamy między innymi usług takie jak:

- naprawa wiertarek,
- naprawa szlifierek,
- naprawa wkrętarek,
- naprawa młotowiertarek,
- naprawa frezarek,
- naprawa strugarek elektrycznych,
- naprawa pilarek.

Jesteśmy w stanie sprostać każdej usterce. Wielokrotnie trafiały do nas narzędzia, którym inni już nie dawali szans. Poradzimy sobie z każdą naprawą.

Gwarantujemy naszym Klientom miłą obsługę, fachowe doradztwo oraz terminowe wykonanie zlecenia. Naszym nieodzownym atutem są również atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Elbest, której siedziba znajduje się w Krakowie.
Zasięg działania
Firma Robert Stoszko Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna Elbest z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
krakowski, Kraków

Aktualności

serwis silników elektrycznych

13.11.2023

Głównym profilem prowadzonej przez nas działalności jest świadczenie usług związanych z naprawianiem elektronarzędzi i silników elektrycznych. Przed tym jednak wykonujemy dokładną diagnostykę, by precyzyjnie określić źródło problemu. Posiadamy spore doświadczenie, dlatego podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń.Zapraszamy Państwa do kontaktu z firmą Elbest z Krakowa.

naprawa narzędzi

20.09.2023

Jesteśmy w stanie naprawiać takie rodzaje elektronarzędzi, jak między innymi frezarki, pilarki, strugarki elektryczne, młotowiertarki, wkrętarki, szlifierki oraz wiertarki. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń. Nie ma dla nas zadań niemożliwych.Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty firmy Elbest z Krakowa.

serwis narzędzi

03.07.2023

Zajmujemy się przede wszystkim dokładnym diagnozowaniem, a także naprawianiem elektronarzędzi. Jesteśmy w stanie sprawnie zlokalizować i usunąć każdą usterkę. Zatrudniamy doświadczonych mechaników, którzy z pełnym zaangażowaniem podchodzą do realizowania swoich zadań.Zachęcamy do nawiązania współpracy z firmą Elbest z Krakowa.

serwis elektronarzędzi

31.05.2023

Możecie Państwo liczyć z naszej strony na naprawianie każdego rodzaju elektronarzędzi. Możemy zrealizować nawet najtrudniejsze zadania. Niejednokrotnie trafiały do nasz urządzenia, którym inne serwisy nie dawały już żadnych szans. Umiejętnie zdiagnozujemy źródło problemu i skutecznie się go pozbędziemy.Zapraszamy Państwa do kontaktu z firmą Elbest.

naprawa elektronarzędzi

23.03.2023

Głównym profilem naszej działalności jest naprawa elektronarzędzi. Do naszych zadań należy między innymi serwisowanie wiertarek, szlifierek, wkrętarek, młotowiertarek, frezarek, pilarek oraz strugarek elektrycznych. Jesteśmy w stanie sprostać dosłownie każdej usterce!Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Elbest.

elektronarzędzia

31.01.2023

Prowadzimy firmę o nazwie Elbest. Jej właścicielem jest Robert Stoszko. Zajmujemy się przede wszystkim naprawianiem elektronarzędzi każdego rodzaju oraz silników elektrycznych. Funkcjonujemy w branży nieprzerwanie od 2000 roku, a nasza siedziba zlokalizowana jest w Krakowie. Sprawnie i rzetelnie wykonujemy zadania.Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Elbest.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(9 opinii) napisz opinię
J
Jędrzej
Bardzo szybko uporali się z naprawą mojej wkrętarki. Urządzenie znów świetnie działa!
J
J
Jaworski Jarosław
Prawdziwy serwis , naprawia wszystko solidnie i szybko i dlatego jestem stałym i zadowolonym klientem . Pozdrawiam .
B
Bartłomiej
Profesjonalny i skuteczny serwis elektronarzędzi! Cieszę się, że to do nich trafiłem. Szczerze polecam!
K
Kamil
Solidna firma. Polecam skorzystać z ich usług.
M
Maciek
Profesjonalna naprawa elektronarzędzi. Polecam.
W
Wojtek
Znam ich od lat i ufam stuprocentowo. Prawdziwi fachowcy.
K
Kasjan
Bardzo mili i pomocni. Naprawili wkrętarkę, której na co dzień używam w pracy. Polecam.
M
Mikołaj
Naprawiają szybko, tanio i solidnie. Zawsze sprawnie znajdują źródło problemu i go eliminują.
D
Damian
Najlepsi w naprawie elektronarzędzi. Lubię majsterkować i mam ich całe mnóstwo. Jak się coś psuje, idę od razu do tej firmy.