Pure Design Producent koców reklamowych

Produkcja koców reklamowych na zamówienie

Akcesoria i gadżety reklamowe
al. 29 Listopada 94C, 31-406 Kraków Prądnik Czerwony, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
508 228 261
Adres korespondencyjny
al. 29 Listopada 94C, 31-406 Kraków Prądnik Czerwony, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy na rynku od 1998 roku. Działamy w branży reklamowej. Zajmujemy się produkcją koców reklamowych. Znajdujemy się w Krakowie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Pure Design działa od 1998 roku. Jesteśmy firmą reklamową, zajmujemy sięprodukcją koców reklamowych. Znajdujemy się w Krakowie. Podczas produkcji naszych koców dbamy o najwyższa ich jakość, gdyż najbardziej zależy nam na tym, aby spełnić oczekiwania klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży cieszymy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów biznesowych. Zanim rozpoczniemy produkcję rozmawiamy z klientem na temat tego, jak wyglądać ma efekt naszych prac.

W naszej ofercie znajdziesz takie produkty, jak:
- koce piknikowe,
- koce polarowe,
- koce tkane,
- koce na zamówienie,
- koce z mikrofibry,
- koce okrągłe.

Nasze produkty powstają na nowoczesnych maszynach, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonywać je bardzo precyzyjnie, z dbałością o każdy szczegół. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszyn, w którym mamy stanowiska do realizowania zleceń dla więcej niż jednego klienta.

Rzetelność iterminowość to nasze cechy. Kupując jeden z naszych produktów podkreślisz prestiż swojej firmy sprawiając, co z pewnością dostrzegą Twoi kontrahenci.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Pure Design.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń