Halina Dukała Wytwórnia Wyrobów Garmażeryjnych Prima

Producent wyrobów garmażeryjnych

Producenci żywności
ul. Bosaków 30A, 31-410 Kraków Prądnik Czerwony, małopolskie
Poniedziałek 10:00 - 17:00
Wtorek 10:00 - 17:00
Środa 10:00 - 17:00
Czwartek 10:00 - 17:00
Piątek 10:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
126428480
mdukala@o2.pl
Może cię zainteresować
Halina Dukała Wytwórnia Wyrobów Garmażeryjnych Prima

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Prima funkcjonuje w branży spożywczej od 1995 roku. Zajmuje się produkcją wyrobów garmażeryjnych. Siedziba działalności znajduje się w Krakowie, a jej właścicielką jest Halina Dukała.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest produkcja wyrobów garmażeryjnych. W swojej ofercie firma posiada szeroki wybór świeżych produktów, które powstają ze składników dostarczonych od sprawdzonych dostawców. W asortymencie znajdują się między innymi:

- gołąbki,
- krokiety,
- knedle,
- pyzy,
- naleśniki,
- uszka.

Wśród tradycyjnych dań znajdują się pierogi podawane zarówno wytrawnie, jak i na słodko. Posiadają pierogi ruskie, z kapustą i grzybami, kapustą i mięsem, z serem oraz szpinakiem i białym serem. Dla miłośników słodszych smaków oferują pierogi z truskawkami, jabłkami i borówkami, a w okresie bożonarodzeniowym z makiem i suszoną śliwką. Istnieje możliwość zakupu pasztecików z kapustą i mięsem lub pieczarkami, kluski śląskie, leniwe i kopytka. Oferta skierowana jest do osób indywidualnych oraz właścicieli sklepów, barów i restauracji.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Wytwórni Wyrobów Garmażeryjnych Prima.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń