Halina Dukała Wytwórnia Wyrobów Garmażeryjnych Prima

Producent wyrobów garmażeryjnych

Producenci żywności
ul. Bosaków 30A, 31-410 Kraków Prądnik Czerwony, małopolskie
Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
Adres korespondencyjny
Adres sklepów:<br /><br />1 - Kraków, ul. Bosaków 30A<br />2 - Kraków, ul. Grzegórzecka 4
Halina Dukała Wytwórnia Wyrobów Garmażeryjnych Prima

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy wytwórnię wyrobów garmażeryjnych o nazwie Prima. Jej właścicielką jest Halina Dukała. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Posiadamy spore doświadczenie zawodowe, gdyż w branży spożywczej funkcjonujemy nieprzerwanie od 1995 roku.
Produkty i usługi
Głównym profilem prowadzonej przez nas działalności jest produkcja i późniejsza sprzedaż wyrobów garmażeryjnych. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór świeżych produktów, które powstają ze składników dostarczonych od sprawdzonych dostawców. Staramy się zapewnić wyjątkowe produkty, które zadowolą Państwa smakiem.

W asortymencie znajdują się między innymi:
- pyzy,
- uszka,
- knedle,
- gołąbki,
- krokiety,
- naleśniki.

Wśród tradycyjnych dań znajdują się pierogi podawane zarówno wytrawnie, jak i na słodko. Posiadamy pierogi ruskie, z kapustą i grzybami, kapustą i mięsem, z serem oraz szpinakiem i białym serem. Dla miłośników słodszych smaków proponujemy pierogi z truskawkami, jabłkami i borówkami, a w okresie bożonarodzeniowym z makiem i suszoną śliwką.

Istnieje możliwość zakupu pasztecików z kapustą i mięsem lub pieczarkami, klusek śląskich, pierogów leniwych i kopytek. Oferta skierowana jest do osób indywidualnych oraz właścicieli sklepów, barów i restauracji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty wytwórni Prima, zlokalizowanej w Krakowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
T
Tośka
Sprzedają naprawdę ciekawe i niezwykle smaczne produkty garmażeryjne. Kupuję tutaj od czasu do czasu i naprawdę jestem zadowolona.
B
Bartek
Jest to naprawdę dobry punkt gastronomiczny. Kupiłem tutaj pierogi oraz knedle i byłem pozytywnie zaskoczony. Naprawdę polecam!