Banach Pracownie zieleni i sklep

Autoryzowany Dealer STIHL

Artykuły i sprzęt ogrodniczy
ul. Dobrego Pasterza 207b, 31-416 Kraków Prądnik Czerwony, małopolskie
Poniedziałek 9:00 - 18:00
Wtorek 9:00 - 18:00
Środa 9:00 - 18:00
Czwartek 9:00 - 18:00
Piątek 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Banach Pracownie zieleni i sklep

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Banach znajduje się w Krakowie. Na rynku działamy od 1990 roku, specjalizując się w sprzedaży urządzeń do pielęgnacji zieleni i utrzymania ogrodu.
Produkty i usługi
W ofercie naszej firmy znajdą Państwo całą gamę urządzeń przeznaczonych do utrzymania ogrodu oraz do pielęgnacji zieleni w przestrzeni publicznej. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt renomowanych marek. Na rynku działamy jako autoryzowany dealer urządzeń Stihl. Zapewniamy fachową obsługę sprzedażową i posprzedażową, gdyż najważniejsza jest dla nas satysfakcja klientów.

Prowadzimy sprzedaż między innymi kosiarek, wertykulatorów i pilarek. Zakupią Państwo u nas kosy, dmuchawy do liści i odzież ochronną. Mamy też odkurzacze, pilarki i przecinarki. Nie zabraknie u nas myjek ciśnieniowych, zamiatarek czy odśnieżarek. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się kosiarki samojezdne, kosy i roboty koszące.

Dodatkowo sprzedajemy sekatory, dmuchawy i glebogryzarki. W bardzo atrakcyjnej cenie można nabyć u nas zamiatarki i akcesoria do kosiarek. Mamy szeroki wachlarz urządzeń spalinowych, elektrycznych i akumulatorowych. W razie potrzeby zapraszamy do naszego serwisu. Zapewniamy szybką naprawę, w tym naprawę silników kosiarek. Nasza oferta skierowana jest zarówno do pasjonatów zieleni, jak i profesjonalistów.

Marka Stihl, której produkty znajdą Państwo w naszej ofercie, stawia od samego początku jej istnienia na nowoczesną technikę i nowatorskie pomysły. Jest ona synonimem jakości i doskonałego serwisu. Produkty marki Stihl znajdą Państwo na całym świecie. Każdego dnia pomagają przy rozmaitych pracach związanych z pielęgnacją terenów zielonych.

Wszystkie zainteresowany osoby zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wyczerpujących informacji na temat oferty firmy Banach.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

kosy,