Andrzej Szkarłat Gabinet Weterynaryjny

Całodobowe pogotowie weterynaryjne

Lecznice weterynaryjne
ul. Dobrego Pasterza 99a, 31-416 Kraków Prądnik Czerwony, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
124171406
Andrzej Szkarłat Gabinet Weterynaryjny

Informacje

Opis działalności
W Gabinecie Weterynaryjnym Andrzej Szkarłat zajmujemy się świadczeniem usług weterynaryjnych już od 2007 roku. Nasz Gabinet zlokalizowany jest w Krakowie. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Gabinecie Weterynaryjnym Andrzej Szkarłat zapewniamy opiekę weterynaryjną już od ponad dekady. Nasza oferta zawiera profilaktykę, diagnostykę i leczenie. Zajmujemy się psami, kotami, gryzoniami i zajęczakami. Działamy profesjonalnie. Prowadzimy współpracę z kardiologami, chirurgami, neurochirurgami, okulistykami, mikrobiologami i behawiorystami.

W ramach profilaktyki szczepimy i odrobaczamy. Oferujemy preparaty na pchły, kleszcze i inne pasożyty. Wykonujemy takie zabiegi jak sterylizacja, kastracja i chirurgia tkanek miękkich. Przeprowadzamy badania USG i EKG oraz badania krwi, moczu, kału, wymazów, sierści i zeskrobin. Zajmujemy się również ekstrakcją zębów i usuwaniem kamienia nazębnego.

Ponadto w zakres oferty wchodzi:

- wydawanie paszportów,
- czipowanie zwierząt,
- porady dotyczące żywienia i wychowania psów i kotów,
- specjalistyczne karmy na zamówienie.

Stawiamy na jakość pracy i zadowolenie klientów. Dlatego oferujemy również wizyty domowe. W nagłych przypadkach zapewniamy całodobową pomoc.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń