"Assiste Senior" Agencja Opieki nad Seniorami Marta Duda

Opieka nad osobami starszymi, opieka seniora, opieka domowa seniora, szkolenia.

Opieka prywatna nad osobami starszymi
ul. Jerzego Bajana 4, 31-465 Kraków Prądnik Czerwony, małopolskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota 08:00 - 16:00
niedziela 08:00 - 16:00
(3 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
505 825 242
Adres korespondencyjny
ul. Jerzego Bajana 4, 31-465 Kraków Prądnik Czerwony, małopolskie

Informacje

O nas
Zatrudniani pracownicy to przede wszystkim osoby, które towarzyszą, wysłuchują i posiadają odpowiednie podejście do swoich podopiecznych. Nasza kadra składa się wyłącznie z ciepłych, empatycznych osób dysponujących dobrymi kwalifikacjami do pracy ze starszymi ludźmi. Oferowana przez nas opieka nad starszymi osobami zwiększa bezpieczeństwo oraz poprawia komfort życia seniorów.

Towarzyszenie

Każdego z nas mogą dotknąć sytuacje, kiedy bliska osoba cierpi z powodu utraty autonomii.

Assiste Senior może pomóc takiej osobie poprzez dotrzymanie towarzystwa i pomoc w prostych domowych zajęciach. Przez kilka godzin w tygodniu lub nawet częściej, nasi pracownicy mogą towarzyszyć w codziennych pracach.

Pakiety ASSISTESENIOR już od 200,00 pln za miesiąc!

NASZA MISJA

Naszą misją jest zmiana postrzegania starości: starsza osoba jest przede wszystkim odrębną indywidualnością wymagającą słuchania i zrozumienia poprzez odpowiednie podejście do pielęgnacji i pomocy domowej.

Głównym celem naszej firmy jest zapewnienie wsparcia i towarzystwa osobom starszym (samotnym, chorym, zależnym lub niepełnosprawnym), gwarantując indywidualną pomoc stosownie do ich potrzeb i oczekiwań.

Assiste Senior zapewnia swoim Podopiecznym koordynację opieki wraz z zewnętrznymi partnerami (jak m.in. dyplomowanym opiekunem medycznym, rehabilitantem).

W celu osiągnięcia najwyższych korzyści, Assiste Senior zatrudnia wyłącznie przeszkolonych pracowników, mających doświadczenie w pracy ze Starszymi Osobami.

Nasi pracownicy są zobowiązani do przestrzegania ustalonych zasad i norm etycznych.

Polityka jakości Assiste Senior opiera się na następujących zobowiązaniach w stosunku do swoich klientów:
• zapewnienie ludzkiej i przyjaznej obsługi,
• sprawdzanie satysfakcji klienta,
• zapewnienie ciągłości i elastyczności usług,
• ciągłe podnoszenie jakości naszych usług.
Opis działalności
Ze względu na codzienne obowiązki i brak czasu, wiele rodzin nie jest w stanie należycie zaopiekować się bliskimi, którzy są osobami starszymi. Rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalistów takich jak nasza firma z Krakowa. Gwarantujemy opiekę, pomoc i towarzystwo osobom potrzebującym wsparcia ze względu na stan zdrowia, wiek i inne czynniki. Opieka nad osobami starszymi polega nie tylko na pomocy w pracach domowych, robieniu zakupów oraz asyście podczas wizyt u lekarza. Prowadzimy także profesjonalne szkolenia dla opiekunek osób starszych oraz doradztwo w doborze domu opieki.
Produkty i usługi
Assiste Senior to pierwsza polska Agencja stworzona na bazie doświadczeń największych instytucji obsługujących Starsze Osoby od ponad 70 lat we Francji. Profesjonalizm i zaangażowanie naszych opiekunów to nasz największy atut. Assiste Senior zdobył tak duże uznanie za swoje umiejętności i doświadczenie w różnych obszarach usług. Naszym głównym zadaniem jest opieka nad Osobami Starszymi.

* Lepsze, bardziej autonomiczne życie w domu oznacza, iż Assiste Senior towarzyszy ludziom w codziennych czynnościach życiowych takich jak sprzątanie, pranie, przygotowywanie posiłków, ale także pilnowanie Starszych Osób przez całą dobę.

* Zakres naszych usług jest bardzo szeroki i zaspokaja potrzeby wszystkich naszych klientów.

* Szkolenia.

Assiste Senior od wielu lat angażuje się w proces ciągłej poprawy jakości swoich usług. Opieka Seniora wymuszaciągle nowe metody pracy, które mają na celu dostosowanie i zaspokojenie oczekiwań naszych podopiecznych, formalizację relacji z naszymi opiekunami i ciągłą poprawę funkcjonowania usług opiekuńczych aby Państwa podopieczni czuli się jak najlepiej, ich opiekunowie uczestniczą w licznych szkoleniach, mają wdrażane procedury autodiagnostyki, korzystają z narzędzi standaryzacji usług oraz podlegają kontrolom.

Niewątpliwie znaczący wpływ na jakość działań Assiste Senior ma stosowanie bardzo skomplikowanych procedur w procesie rekrutacji, integracji pracowników i ciągłego ich kształcenia.

Teleopieka system szybkiego reagowania:
* osoby starsze mogą korzystać z opaski monitorującej: rytm serca, temperaturę, obecność, ruch, upadek, przycisk SOS i lokalizację GPS,
* osoby starsze mogą korzystać z pulsoksymetru, termometru, glukometru, spirometru.

Nie możemy jednak przewidzieć sytuacji alarmowych, kiedy niezbędna jest błyskawiczna interwencja. W związku z tym opiekunów osób starszych wspierają urządzenia monitorujące. Najprostszy identyfikator powiadomi o wyjściu z domu lub wstawaniu w nocy z łóżka jest to gwarancja większego bezpieczeństwa.
Marki i specjalizacje
Podchodzimy bardzo indywidualnie do każdego Seniora, aby wspólnie ustalać zakres obowiązków, tak aby zapewnić jak najlepszą opiekę, ciepłą i profesjonalną atmosferę. Naszą misją jest zmiana postrzegania starości. Osoba starsza jest przede wszystkim indywidualnością, której potrzeb należy wysłuchać poprzez nawiązanie bliższego kontaktu w jej miejscu zamieszkania.

Z Assiste Senior możecie Państwo spokojnie wrócić do swoich własnych, codziennych obowiązków, a Wasi bliscy będą już zawsze bezpieczni.

Media społecznościowe

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
klientka
2019-04-04 12:29:24
Agencja godna zaufania opiekunki profesjonalne, empatyczne i wyszkolone, bardzo dobrze nawiązujące kontakt z pacjentem. Jeszcze raz polecam współpracę z firmą:)
A
Agnieszka
2014-06-26 14:40:57
Profesjonalna opieka, jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Moja mama również. Polecam wszystkim potrzebującym opieki profesjonalistów! Będziecie w pełni zadowoleni z usług i ceny.
J
Joanna
2014-03-17 11:24:09
Świetna firma, profesjonalna opieka, bardzo polecam.