Marta Mendyk Usługi księgowo-kadrowe

Usługi rachunkowo-podatkowe w pełnym zakresie

Biura rachunkowe
ul. Majora 52/11, 31-422 Kraków Prądnik Czerwony, małopolskie
Poniedziałek 08:30 - 18:00
Wtorek 08:30 - 18:00
Środa 08:30 - 18:00
Czwartek 08:30 - 18:00
Piątek 08:30 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(8 opinii) napisz opinię
Marta Mendyk Usługi księgowo-kadrowe
ul. Majora 52/11, 31-422 Kraków Prądnik Czerwony, małopolskie
NIP
9452008938
Telefon
Marta Mendyk Usługi księgowo-kadrowe

Informacje

Opis działalności firmy Marta Mendyk Usługi księgowo-kadrowe w Kraków
W biurze rachunkowym M&M świadczymy pełną obsługę księgowo-kadrowo-płacową. Nasza siedziba mieści się w Krakowie, a założycielką jest Marta Mendyk. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Świadczymy usługi księgowo-kadrowe już od piętnastu lat. W firmie M&M oferujemy prowadzenie książki przychodów i rozchodów i kompleksowe doradztwo podatkowe. Prowadzimy ewidencję płacową oraz sporządzamy rozliczenia składek i deklaracji do ZUS. Zapewniamy reprezentację przed Urzędem Skarbowym

Oprócz tego w zakres naszej oferty wchodzą:

- optymalizacja podatkowa,
- podatek dochodowy od osób fizycznych,
- podatek dochodowy od osób prawnych,
- obsługa zwolnień lekarskich pracowników,
- sporządzanie dokumentacji księgowej do wniosków kredytowych,
- kontakt z urzędami podatkowymi.

W biurze M&M pomagamy w wyliczaniu podatków dochodowych, ryczałtowych i VAT. Zajmujemy się podatkami CIT, PIT5/5L, PIT4, VAT7/7K i PIT28. Ponadto wprowadzamy faktury do programu księgowego oraz sprawdzamy dokumenty pod kątek formalnym i merytorycznym.

Jesteśmy specjalistami w swojej profesji, co pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług. Przez lata prowadzenia działalności daliśmy się poznać jako solidna firma i zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych klientów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura rachunkowego.

Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Marta Mendyk Usługi księgowo-kadrowe z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Aktualności

ksiegowość online

01.11.2023

Księgowość elektroniczna to nowy sposób prowadzenia księgowości. Pozwala ona na przekazywanie informacji, a także przygotowywanie raportów i prezentację danych w wygodny sposób. Jest też znacznie wydajniejsza od tradycyjnej księgowości, co znacznie skraca czas jej prowadzenia oraz pozwala na uniknięcie wielu błędów w obliczeniach. Obecnie faktury również wprowadza się do systemu, który obsługują urzędy.

podatki

01.09.2023

Rozliczenie podatku dochodowego to czynność polegająca na zapłaceniu lub otrzymaniu zwrotu podatku dochodowego za rok poprzedni. Termin rozliczenia podatku dochodowego upływa 31 marca każdego roku. Taki obowiązek nałożony jest zarówno na osoby fizyczne otrzymujące przychody, jak i podmioty gospodarcze.

kadry

09.07.2023

Prowadzenie dokumentacji kadrowej to obowiązek, który spoczywa na każdym pracodawcy. Obejmuje on zapisywanie imienia, nazwiska, daty urodzenia i adresu pracowników, a także ich stanowiska i wynagrodzenia - na podstawie tych danych sporządzana jest umowa o pracę. Dokumentacja musi być przechowywana przez co najmniej pięć lat po odejściu pracownika z firmy.

księgowość

13.05.2023

Jesteś osobą prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą, która potrzebuje usług księgowych? A może prowadzisz firmę lub spółkę i chcesz mieć pewność, że wszystkie Twoje transakcje finansowe są odpowiednio rejestrowane? Jeśli tak, to warto rozważyć pomoc biura rachunkowego, które w zakresie prawa podatkowego jest na bieżąco i ma sporą wiedzę.

doradca podatkowy

30.03.2023

Optymalizacja podatkowa to niezwykle ważne zadanie dla każdego przedsiębiorcy. Jest to proces, który pozwala zmniejszyć zobowiązania podatkowe, a tym samym zaoszczędzić pieniądze. Dodatkowo jest to sposób na upewnienie się, że Twoja firma jest w pełni zgodna z prawem.Nasze biuro zajmuje się doradztwem podatkowym od wielu lat.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(8 opinii) napisz opinię
M
Mateusz
ok, moge byc
J
Jgyla
Klasa. Zdecydowanie najwyższy poziom.
G
Grande_man
Super opcja dla każdego przedsiębiorcy. Będziecie zadowoleni.
F
Flya
Jestem w pełni usatysfakcjonowany. Polecam i pozdrawiamy :D
N
Nalya733
Pani Marta to prawdziwa specjalistka. Nie ma to tamto.
C
Cebulka8122
Świetna księgowa. Ma ogromną wiedzę o podatkach.
L
LecukalUc
Akurat ostatnio zatrudniłem to biuro do obsługi rachunkowej. Mogę powiedzieć, że była to świetna decyzja. Wszystko chodzi jak w zegarku :)
D
Darek
Polecam, fachowa obsługa.

Słowa kluczowe

kpir,
kh,
cit2,
cit8,
pit5,
pit4,
vat7,
dra,
zus,
vat,
pit,
cit,
pcc,
m m,