AUTOMECHANIKA Jarosław Piekara

Mechanika samochodowa
ul. Pocieszka 11A, 31-408 Kraków Prądnik Czerwony, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
601 414 028
Adres korespondencyjny
ul. Pocieszka 11A, 31-408 Kraków Prądnik Czerwony, małopolskie

Informacje

Firma AUTOMECHANIKA Jarosław Piekara z siedzibą w miejscowości Kraków świadczy swoje usługi w branży Mechanika samochodowa.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 601 414 028 lub mailowy: automechanika-piekara@tlen.pl
Siedziba firmy AUTOMECHANIKA Jarosław Piekara znajduje się pod adresem 31-408 Kraków ul. Pocieszka 11A,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Uważamy, że AUTOMECHANIKA Jarosław Piekara poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
J
Janusz
Bardzo dobry, dokładny fachowiec. Zawsze ( niestety) znajdzie jednak w samochodzie drugie tyle tematów niż te, z którymi przyjechał do niego klient. Tylko, że nie robi nic na siłę, informuje, wyjaśnia, radzi i zaleca no i ma zawsze rację. I jak mu odmówić dodatkowego zlecenia jak powie, że oprócz wymiany oleju to trzeba by wymienić gumy wahaczy, bo prawie nie istnieją a tarcze hamulcowe są grubości żyletki.??
M
Michał
Bardzo dobry mechanik, zna się na francuskich samochodach.
P
pelekrk
Byłem niedawno. Szczerze mówiąc pierwszy raz w życiu trafiłem na kogoś kompetentnego i uczciwego. Miałem problem ze swoim Peugeotem. Pan Jarosław zajmuje się tylko francuzami. Bardzo dobra diagnostyka. Nie tylko wymieniają stare na nowe, ale naprawiają, co da się naprawić. Dba o klienta, po dwóch dniach od wizyty zadzwonił i pytał się czy wszystko w porządku. Mechanik godny polecenia.
M
Małgorzata
Super mechanik! Wcześniej byłam w trzech miejscach i tylko wzięli pieniądze za przegląd. Tutaj Panom chciało się pochylić nad moim autkiem. Jeździ teraz jak nowe!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.