Ja Wa Przedsiębiorstwo remontowo budowlane

Montujemy instalacje kanalizacyjne i wykonujemy usługi budowlane

ul. Radomska 2, 31-435 Kraków Prądnik Czerwony, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
602 344 325
Adres korespondencyjny
ul. Radomska 2, 31-435 Kraków Prądnik Czerwony, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo remontowo-budowlane Ja Wa znajduje się w Krakowie. Działalność prowadzimy od 1992 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług budowlanych.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług budowlanych i remontowych. Posiadamy 27-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje budowę sieci wodociągowych, budowę sieci kanalizacyjnych, budowę sieci sanitarnej, budowę sieci odpadowej, budowę przyłączy wodociągowych, a także budowę przyłączy kanalizacyjnych. Wszystkie sieci powstają z uzgodnieniami MPWiK i ZIKiT.

Zajmujemy się też usuwaniem awarii na sieciach i instalacjach zewnętrznych wodno-kanalizacyjnych, wykonywaniem robót ziemnych, wykonywaniem przekopów, rekultywacją terenu, budową zbiorników retencyjnych, budową szamb i budową zbiorników chłonnych deszczowych.

Specjalizujemy się też w odwodnieniach terenu, przewiertach sterowanych, przewiertach horyzontalnych i przepustach drogowych. Drugim profilem naszej działalności jest geodezja i inwentaryzacja powykonawcza.

Wykonujemy roboty na zlecenia Miasta Krakowa, ale i również na zlecenia prywatnych inwestorów, w zgodzie z przepisami i sztuką budowlaną udzielając gwarancji na wykonane prace.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bocheński, brzeski, chrzanowski, miechowski, myślenicki, oświęcimski, Tarnów, wielicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń