Firma Handlowa Czuba Jan

Owoce i warzywa w Krakowie - hurtownia spożywcza najwyższej jakości

Hurtownie warzyw i owoców
ul. Sadowa 6/9, 31-408 Kraków Prądnik Czerwony, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Firma Handlowa Czuba Jan

Informacje

Opis działalności
W Firmie Handlowej Jana Czuby zajmujemy się prowadzeniem sprzedaży hurtowej warzyw i owoców już od 1994 roku. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Zaopatrujemy lokale gastronomiczne na terenie całego miasta i południowej polski. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Firmie Handlowej Jana Czuby działamy jako firma rodzinna już od niemal trzech dekad. Zajmujemy się przede wszystkim prowadzeniem sprzedaży hurtowej świeżych warzyw oraz owoców. Wieloletnie doświadczenie, dobry kontakt z uznanymi importerami z Europy oraz rzetelność i terminowość w wykonywaniu dostaw zapewniło nam szerokie grono zadowolonych klientów. Oferujemy produkty tylko i wyłącznie świeże, dzięki czemu możemy zagwarantować ich bogate walory smakowe oraz najwyższą jakość.

Oferujemy między innymi takie artykuły jak:

- owoce importowane,
- owoce krajowe,
- warzywa importowane
- warzywa krajowe.

Z naszych usług korzystają lokale gastronomiczne oraz sklepy i nie tylko na terenie Krakowa, oraz całej Polski południowej.

Nasz wykwalifikowany zespół zapewnia najwyższy poziom obsługi. Szybko i sprawnie dowiezie warzywa w każde miejsce wskazane przez klientów. Zapewniamy dogodne warunki współpracy i atrakcyjne ceny.

Więcej szczegółowych informacji znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie na nie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. W razie wyrażenia takiej chęci zaproponujemy też Państwu dogodny termin spotkania.

Zapraszamy do współpracy.


Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń