Linde Gaz Polska Sp. z o.o.

Twój dostawca gazów przemysłowych

Gazy techniczne
ul. prof. Michała Życzkowskiego 17, 31-864 Kraków małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Linde Gaz Polska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma Linde Gaz Polska mieści się w Krakowie. Specjalizuje się w dostawie wysokiej jakości gazów i nowoczesnych technologii gazowych. Dostawy realizuje poprzez 300 punktów na terenie całego kraju.
Produkty i usługi
Zajmujemy się dystrybucją gazów oraz budową instalacji przemysłowych. Dostarczamy gazy i technologie gazowe na potrzeby procesów przemysłowych, komercyjnych i naukowo-badawczych. Zaopatrujemy między innymi: przemysł chemiczny, elektronikę, medycynę, energetykę, przemysł petrochemiczny i rafineryjny czy przemysł spożywczy.

W naszej ofercie można znaleźć gazy techniczne, specjalne oraz spożywcze, w tym:
- tlen
- hel
- wodór
- acetylen
- azot
- argon
- CO2
- metan
- mieszanki argonowe

Gaz dostarczamy na różne sposoby, w zależności od właściwości gazu i potrzeb klienta. Dostarczamy go w butlach, zbiornikach bębnowych, rurociągami lub oferujemy produkcję gazu on-site.

W naszej ofercie można znaleźć też gazy osłonowe do spawania, gazy dla przemysłu spożywczego, mieszaniny gazów, suchy lód oraz czynniki chłodnicze.

Ponadto, jesteśmy cenionym dostawcą sprzętu i materiałów spawalniczych. W naszej ofercie można znaleźć między innymi: osprzęt gazowy, urządzenia spawalnicze, części do urządzeń, materiały ścierne czy środki ochrony osobistej.


Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Linde Gaz Polska w Krakowie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń