Anna Abakumowicz Gabinet Psychoterapii

Profesjonalne terapie psychologiczne

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Czysta 1/3a, 31-121 Kraków Stare Miasto, małopolskie
(4 opinie) napisz opinię

Informacje

Opis działalności
Gabinet psychologiczny prowadzony jest przez Annę Abakumowicz i znajduje się w Krakowie. Wizyty po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.
Produkty i usługi
Gabinet psychoterapii prowadzi działalność od 1999 roku; oferuje konsultacje i psychoterapię indywidualną prowadzoną w orientacji psychodynamicznej dla osób dorosłych. W bezpiecznych warunkach gabinetu można swobodnie przedstawić swoje trudności wynikające z doświadczanych problemów psychologicznych, objawów lub sytuacji kryzysowych. Leczenie psychoterapeutyczne zalecane jest osobom z zaburzeniami neurotycznymi, zaburzeniami osobowości oraz z różnego rodzaju stanami depresyjnymi i lękowymi, z trudnościami w relacjach z innymi ludźmi lub z samym sobą.
Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu leczenia psychoterapeutycznego przeprowadzanych jest kilka wizyt konsultacyjnych, których celem jest poznanie zgłaszanej problematyki i trudności oraz dokonanie wyboru odpowiedniej formy pomocy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
krakowski, krakowski

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
K
Ktos
Beznadziejna terapeutka. Osoba bez empatii.
S
Sudea44
Bardzo miła lekarka, której zawdzięczam bezstresowe codzienne dojazdy do pracy. Polecam zainteresowanym.
P
Pasezi8913
Długo poszukiwałem lekarza, który podejdzie na poważnie do mojej choroby i dokładnie mnie wysłucha. Skorzystałem w końcu z usług gabinetu Pani Anny Abakumowicz, nie zawiodłem się! Jestem w trakcie leczenia i czuję znaczną poprawę.
Z
Zenga
Jestem bardzo wdzięczna Pani Annie, dzięki której znowu mogę żyć pełnią życia. Polecam bardzo serdecznie.