Kry-Mar FHPU

Ostrzymy noże i nożyczki

Ostrzenie
ul. Długa 74, 31-146 Kraków Stare Miasto, małopolskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
(12) 632 38 74
Kry-Mar FHPU

Informacje

Opis działalności
Firma Kry-Mar powstała w 1940 roku. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Właścicielką jest Krystyna Korzeniowska-Wajdzik.
Produkty i usługi
Do zadań naszej firmy należy głównie sprzedaż i ostrzenie różnego typu noży oraz ostrzy. Jesteśmy rodzinnym biznesem, który swoją praktykę rozpoczął jeszcze w latach wojennych. Dzięki tak długiemu stażu w branży doskonale wiemy, w jaki sposób obchodzić się z nożami.

W 1991 roku otworzyliśmy sklep, w którym można zakupić wszelkiego rodzaju ostrza. Między innymi: nożyczki, cążki, nożyczki chirurgiczne, nożyczki fryzjerskie. Posiadamy też topory i siekiery.

Zapewniamy, że to produkty pochodzące z wiodących marek w tej dziedzinie. Nie możemy pozwolić sobie na niezadowolenie Klientów, dlatego dokładnie dobieramy cały asortyment.

W ramach ostrzenia narzędzi podejmujemy się takich czynności jak:

- ostrzenie siekiery,
- ostrzenie łańcuchów do pił,
- ostrzenie toporów,
- ostrzenie nożyczek krawieckich,
- ostrzenie nożyczek chirurgicznych,
- ostrzenie noży.

Korzystamy ze specjalnie dobranych urządzeń ostrzących. Zawsze dokładnie podchodzimy do każdego zlecenia, dlatego dostają Państwo dobrze naostrzone narzędzia.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
W
Wika
Świetnie, że są takie firmy. Już dawno powinnam oddać nożyczki do naostrzenia. Teraz bardzo dobrze tnie się nimi materiały.
D
Dawid
Oddałem wszystkie noże z kuchni do ostrzenia. Są teraz jak nowe. Nasi kucharze sami ostrzą, ale to nigdy nie to samo.
I
Igor
Bardzo ciekawe zajęcie. Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś się tym zajmował, ale faktycznie takie rzeczy trzeba ostrzyć i ktoś to musi robić.