Ams Consult Sp. z o. o. Biuro Rachunkowe

Biuro rachunkowe

Biura rachunkowe
ul. Długa 74/5, 31-147 Kraków Stare Miasto, małopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Ams Consult Sp. z o. o. Biuro Rachunkowe

Informacje

Opis działalności
AMS CONSULT to biuro rachunkowe, które od wielu lat zajmuje się świadczeniem usług z zakresu kompletnej księgowości. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Zapraszamy do nas wszystkich właścicieli firm i spółek. Udzielamy również pomocy osobom, które chciałyby założyć własną działalność.
Produkty i usługi
Wszystkie usługi, które świadczymy, są wykonywane przez osoby z uprawnieniami. W AMS CONSULT pracują jedynie wykwalifikowani specjaliści, którzy ściśle przestrzegają norm prawnych. Dzięki temu macie Państwo pewność, że żadna kontrola ZUS, US czy PIP nie znajdzie w prowadzonych przez nas dokumentach żadnych nieprawidłowości.

Zakres naszych działań to:
- usługi księgowe,
- kadry i płace,
- wirtualne biuro,
- szkolenia BHP,
- zakładanie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

W każdej firmie należy skrupulatnie prowadzić księgi rachunkowe. Dbamy o bezpieczeństwo podatkowe naszych Klientów. Do naszych obowiązków należy prowadzenie ewidencji środków trwałych i na potrzeby podatku VAT, sprawozdania finansowe, sprawozdania dla PFRN i GUS i deklaracje podatkowe dla UrzędówSkarbowych. Ponadto wykonujemy rozliczenia na zasadach książki przychodów i rozchodów, rozliczenia na zasadach ryczałtu i rozliczenia na zasadach podatku VAT.

Zajmujemy się także zagadnieniami kadr i płac. Ta usługa przyczynia się do redukcji kosztów i zapewnia minimalne ryzyko operacyjne. Posiadamy wiedzę na temat przepisów regulujących zatrudnianie cudzoziemców. Prowadzimy teczki akt osobowych, tworzymy deklaracje ZUS i listy płac oraz sporządzamy umowy.

Zachęcamy do kontaktu osoby, które chcą założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, aby skorzystały z naszej pomocy. Możemy reprezentować Klienta w urzędach i założyć firmę elektronicznie lub w tradycyjny sposób.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy AMS CONSULT w Krakowie. Więcej informacji na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jacek
Bardzo profesjonalne biuro rachunkowe z dużym doświadczeniem pracują zawsze na czas i mają dobre ceny - polecam.