"Derm-Medik" Sp. z o.o. Medyczne Centrum Dermatologiczno-Estetyczne

Dermatolodzy
ul. Długa 82 /4, 31-146 Kraków Stare Miasto, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(4)

Informacje

Firma "Derm-Medik" Sp. z o.o. Medyczne Centrum Dermatologiczno-Estetyczne prowadzi działalność w branży Dermatolodzy. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Kraków w województwie małopolskim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny (12) 431 16 09
Z przedstawicielem firmy "Derm-Medik" Sp. z o.o. Medyczne Centrum Dermatologiczno-Estetyczne możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 31-146 Kraków ul. Długa 82 /4,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy "Derm-Medik" Sp. z o.o. Medyczne Centrum Dermatologiczno-Estetyczne. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
aga
Pani dr Markiewicz pomogła mi wyjść z ciężkiej choroby skóry twarzy po tym jak inni lekarze zawiedli. Pomogła też i za drugim razem-pozbyłam się brodawek na stopie. Poleciłam ją znajomym i też są zadowoleni z efektów.
P
pacjentka
polecam gorąco Pani doktor miła i rezultaty super!niestety na nowo mi powróciło znowu musze sie wybrac do Pani!!!
B
Bogusia,Brighton,UK
rewelacyjna obsluga klienta,wielka wiedza medyczna i wielkie cerce wkladane w prace.Nigdy nie spotkalam lepszej doktor dermatolog jak pani Malgorzata Politowska.Polecam!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.