Medi-Vox Aparaty Słuchowe s.c.

Nieodpłatnie badamy słuch, sprawdzamy stan techniczny oraz naprawiamy aparaty

Aparaty słuchowe
ul. Dietla 111/3, 31-031 Kraków Stare Miasto, małopolskie
(8 opinii) napisz opinię
Medi-Vox Aparaty Słuchowe s.c.
ul. Dietla 111/3, 31-031 Kraków Stare Miasto, małopolskie
Strona www
Telefon
Medi-Vox Aparaty Słuchowe s.c.

Informacje

Opis działalności firmy Medi-Vox Aparaty Słuchowe s.c. w Kraków
Medi-Vox działa od 2002 roku na terenie Krakowa. Współpracujemy na zasadach umowy z małopolskim i świętokrzyskim oddziałem NFZ. Ponadto należymy do Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu. Świadczymy szereg usług z zakresu badań słuchu oraz dobieramy aparaty słuchowe. Naszych Klientów obejmujemy długoterminową opieką.
Produkty i usługi
Firma Medi-Vox Aparaty Słuchowe powstała z pasji pomagania osobom z problemami słuchu. Nasz zespół przez lata pracy zdobył bogate doświadczenie, które każdego dnia pozwala skutecznie pomagać setkom zadowolonych pacjentów. Od lat obserwujemy, w jaki sposób problemy ze słuchem stają się barierą w kontaktach z rodziną, z otoczeniem, jak prowadzą do powolnego wycofywania się i odbierają życiu smak. Niestety często dotyczy to osób starszych, sprawnych fizycznie i intelektualnie, co jest tym bardziej zasmucające. Chcemy dzielić się faktem, że prawidłowo dobrany aparat słuchowy jest prostym i skutecznym sposobem na powrót do pełni komfortu życia. Co ważne, każdy problem niedosłuchu jest inny, dlatego gwarantem powodzenia jest indywidualne podejście do pacjenta oraz szeroka i aktualna wiedza protetyka słuchu na temat najnowocześniejszych rozwiązań.
Dlatego dbamy, aby nasi protetycy słuchu wciąż poszerzali swoją wiedzę na szkoleniach i sympozjach w kraju, jak i za granicą.

Dzięki współpracy z wiodącymi, światowymi producentami aparatów słuchowych, możemy każdemu pacjentowi zaproponować rozwiązanie dostosowane do jego niedosłuchu.

Oferujemy:

-dobór aparatów słuchowych
-badanie audiometryczne słuchu
-tympanometrię i videootoskopię ucha
-pięcioletnią opiekę protetyka
-serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
-wkładki uszne (również anty-wodne)
-ochronniki słuchu dla muzyków i osób pracujących w hałasie
-baterie oraz akcesoria i środki higieny do aparatów
-urządzenia wspomagające słyszenie (systemy Fm, zestawy do tv, budziki, piloty i ładowarki do aparatów),
-wizyty domowe (dla osób mających problemy z poruszaniem się)

Oferujemy Państwu szeroki wybór aparatów wewnątrzusznych oraz zausznych. Wszystkie aparaty słuchowe to najnowsze rozwiązania czołowych producentów. W naszej ofercie dostępne są również akcesoria, środki czystości, baterie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty oraz na naszą stronę internetową - firma Medi-Vox z Krakowa.
Zasięg działania
Firma Medi-Vox Aparaty Słuchowe s.c. z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
krakowski

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
D
Damian
Miejsce, w którym indywidualnie podchodzą do każdego pacjenta. Bardzo dokładnie wykonują wszystkie badania. Pomagają pacjentom w wyborze odpowiedniego aparatu wewnątrzusznego.
A
Adrianna
W Medi-Vox każdy może liczyć na profesjonalną i rzetelną obsługę. Fachowcy przeprowadzają specjalne badania, na podstawie których dobierają odpowiedni aparat słuchowy. Dysponują wyposażeniem zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Szczerze polecam.
M
Maurycy
Mają świetnie wyposażone gabinety. Badanie robią na miejscu. Pomogą też w wyborze aparatu. Pacjent jest objęty pięcioletnią opieką protetyczną i ma gwarancję na cały sprzęt razem z akcesoriami.
T
Tomasz
Udało nam się tutaj kupić aparat słuchowy na raty i to z dofinansowaniem. Aparat działa doskonale i znacznie poprawił funkcjonowanie naszego syna. Obsługa i lekarze w gabinetach bardzo mili i pomocni.
R
Renata
Jestem bardzo zadowolona z ich obsługi. W gabinecie mają nowoczesny sprzęt. Dokładnie zbadali słuch mojego taty. Dobrali dla niego bardzo nowoczesne urządzenie, które może sam ładować i czyścić bez obawy, że cokolwiek uszkodzi. Pan z obsługi powiedział, że w razie problemów nawet sami mogą przyjechać i sprawdzić, w czym jest problem.
W
Wandeeeczka363
Naprawili tutaj aparat słuchowy mojego dziadka. Na szczęście od ręki przyjęli urządzenie i na drugi dzień można je było odebrać. Dziękuje i polecam za tak szybką obsługę.
M
Magdalena
Bardzo miła obsługa, traktują pacjenta bardzo poważnie i indywidualnie. Pomogli tutaj mamie wybrać specjalny aparat wewnątrzuszny. Od razu dobrali dla nas baterie i ładowarki. W razie jakichkolwiek problemów zawsze możemy zwrócić się o pomoc techniczną i laryngologiczną.
W
Wioletta
Serdecznie polecam tę firmę! Kupiliśmy tutaj mężowi bardzo nowoczesny aparat słuchowy. Obsługa wykonała szereg badań, tak aby dobrać dla niego najlepsze rozwiązanie. Aparat kupiliśmy z dofinansowaniem z NFZ, a poza tym mogliśmy kupić sprzęt na raty.