Restauracja Ukraińska

Pyszne dania kuchni ukraińskiej

Restauracje
ul. Grodzka 21, 31-006 Kraków Stare Miasto, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(12) 421 92 94
Może cię zainteresować
Restauracja Ukraińska

Informacje

Opis działalności
Restauracja Ukraińska znajduje się w Krakowie. Od ponad 25 lat oferujemy naszym Gościom pyszne dania kuchni ukraińskiej. Organizujemy również imprezy okolicznościowe.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem naszej działalności jest serwowanie Gościom pysznych dań kuchni ukraińskiej. Oprócz obiadów oraz kolacji we wschodnim stylu możemy Państwu zaproponować śniadania.

Nasza karta prezentuje szeroki wybór dań, między innymi barszcz ukraiński, żurek z jajkiem bądź chrzanem i kiełbasą czy solanka mięsna po lwowsku. Sporym zainteresowaniem wśród naszych Gości cieszą się dania obiadowe, w tym kotleciki po kijowsku, żarke, wertuny czy półmisek huculski.

Oferujemy także:

- dania bezmięsne,
- potrawy z drobiu,
- potrawy z ryby,
- sałaty,
- desery.

Możemy się również poszczycić szerokim wyborem ukraińskich piw i kwasu chlebowego. Nasza oferta obejmuje także organizację imprez okolicznościowych, w tym rodzinnych i firmowych. Dysponujemy także ogródkiem letnim.

Zatrudniamy doświadczonych kucharzy, którzy przygotowują potrawy z wielką pasją, a także w oparciu o sprawdzone przepisy. Podczas gotowania korzystamy z wysokiej jakości produktów spożywczych pochodzących od sprawdzonych dostawców.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Zapraszamy do naszej Restauracji Ukraińskiej z Krakowa.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń