Kj Architekci s.c.

Projektujemy nowoczesne budynki

Biura architektoniczne
ul. Jana III Sobieskiego 5/10, 31-136 Kraków Stare Miasto, małopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Kj Architekci s.c.

Informacje

Opis działalności
Kj Architekci to firma, którą prowadzimy od 2015 roku. Nasz zespół tworzy Katarzyna Jucha, Michał Jania oraz Filip Łękawski. Jesteśmy doświadczonymi architektami z wieloletnim doświadczeniem oraz nieograniczonym zapałem do pracy. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Krakowie.
Produkty i usługi
Tworzymy nowoczesne biuro architektoniczne, w którym sporządzamy indywidualne projekty budynków i architektury wnętrz. Zajmujemy się projektowaniem architektury mieszkaniowej jednorodzinnej i wielorodzinnej. Ponadto tworzymy także projekty budynków biurowych i usługowo- handlowych.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Każda osoba należąca do naszego zespołu to wysoko wykwalifikowany architekt. Pracujemy z ogromnym zaangażowaniem oraz dokładnością. Naszym głównym celem jest satysfakcja Klienta, dlatego każdy projekt powstaje w oparciu o Państwa wymagania i wskazówki. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz fachowe porady.

Oferta:
- projekty budynków wielorodzinnych,
- projekty budynków hotelowych,
- projekty budynków biurowych,
- projekty budynków usługowo- handlowych,
- projekty budynków muzealnych.

Wykonujemy projekty na zlecenie prywatnych inwestorów, deweloperów, firm, hoteli, restauracji czy salonów kosmetycznych.
Świadczone usługi architektoniczne obejmują swym zakresem wykonywanie projektów budynków od fazy koncepcyjnej, aż po pełno-branżową dokumentację projektu budowlanego z zyskaniem pozwoleniem na budowę i technicznych opracowań wykonawczych. Zajmujemy się także złożonymi koncepcjamiurbanistycznymi.

Jako przedstawiciele firmy Kj Architekci gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę oraz atrakcyjne ceny. Nasza szczegółowa oferta znajduje się na stronie internetowej. Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Moskva119
Firma godna polecenia. Wykonują profesjonalne projekty i biorą pod uwagę wszystkie sugestie klienta.