KJ Architekci S.C.

Najpierw kształtujemy budynki, a później budynki kształtują nas...

Biura architektoniczne
ul. Jana III Sobieskiego 5 lok. 10, 31-136 Kraków Stare Miasto, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Informacje

O nas
Biuro zostało założone w 2002 roku przez dr inż. arch. Katarzynę Juchę. W 2015 roku zostało przekształcone w spółkę KJ Architekci S.C., której współwłaścicielami zostali mgr inż. arch. Michał Jania i mgr inż. arch. Filip Jucha.

Jesteśmy biurem projektowym współczesnej architektury, gdzie wykonuje się indywidualne projekty budynków / indywidualne projekty architektury wnętrz. Projektujemy budynki architektury mieszkaniowej (wielorodzinne, willowe, rezydencje), budynki użyteczności publicznej, przemysłu. Świadczone usługi architektoniczne obejmują swym zakresem wykonywanie indywidualnych projektów budynków, zarówno projektów koncepcyjnych, jak również pełnobranżowej dokumentacji projektowej inwestycji, począwszy od planów zagospodarowania terenu, poprzez koncepcję formy architektonicznej, projekt budowlany, wykonawczy obiektu, po projekt aranżacji i wykończenia wnętrz, aż do projektu mebli i detali. Pomagamy lub zajmujemy się sprawami urzędowymi związanymi z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę.

Indywidualne projekty wnętrz rozpoczynane są od identyfikacji indywidualnych potrzeb i wymagań inwestora. Wielostronne doświadczenia wyniesione z realizacji projektów, pozwalają każdorazowo na wygenerowanie pomysłów adekwatnych ze stawianymi wymaganiami, jak i innowacyjnych rozwiązań. Poznajemy styl życia i pracy, osobowość, rytm dnia, wsłuchujemy się w to co jest najważniejsze, a co banalne. Odkrywamy nowe pasje, poznajemy nowe i stare potrzeby.
Opis działalności
Jesteśmy biurem projektowym współczesnej architektury, tworzącym indywidualne projekty budynków i architektury wnętrz. Projektujemy budynki architektury mieszkaniowej jednorodzinnej i wielorodzinnej, a także budynki biurowe i usługowo-handlowe. Wykonujemy także analizy chłonności gruntu. Świadczone usługi architektoniczne obejmują swym zakresem wykonywanie projektów budynków od fazy koncepcyjnej, aż po pełno-branżową dokumentację projektu budowlanego z zyskaniem pozwoleniem na budowę i technicznych opracowań wykonawczych. Zajmujemy się także złożonymi koncepcjami urbanistycznymi.
Produkty i usługi
KJ/ARCHITEKCI to sprawdzony zespół architektów, połączenie młodości z doświadczeniem. Dzięki stałej współpracy z renomowanymi biurami technicznymi gwarantujemy wysoką jakość kompleksowych rozwiązań realizowanych projektów. Dzięki manualnym umiejętnościom wykonywania modeli architektonicznych oraz znajomości wielu programów modelowania 3D, każdy projekt można dotknąć fizycznie lub zobaczyć na rzetelnie i niezwykle szczegółowo opracowanej wizualizacji fotorealistycznej.

W trakcie trwania procesu inwestycyjnego doradzamy w wyborze sprawdzonych wykonawców, zarówno na etapie projektu budowlanego, jak również na etapie wykończenia i aranżacji wnętrz. Nieodzownie, zawsze pełnimy nadzór autorski, kontrolując na bieżąco proces realizacji projektu.
Marki i specjalizacje
Tworzymy wnętrza: rezydencji, biur, salonów sprzedaży, salonów kosmetycznych, instytucji jak i apartamentów.

Nadajemy im nowy wymiar i nowe znaczenie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń