LLP Group Adwokaci Natalia Malec & Kamila Stefanek- Pałka w Panoramie Firm

LLP Group Adwokaci Natalia Malec & Kamila Stefanek- Pałka


Informacje

Opis działalności

Kancelaria Adwokacka LLP Group z zaangażowaniem prowadzi stałą kompleksową obsługę prawną i procesową zarówno Klientów biznesowych, jak i Klientów indywidualnych.

Produkty i usługi

Kancelaria należy do Licensed Legal Practice Group zrzeszającej wykwalifikowane podmioty specjalizujące się w prowadzeniu stałej, kompleksowej obsługi prawnej i procesowej Klientów biznesowych, a także świadczące pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych.
Wszyscy członkowie LLP Group wspólnie dbają o najwyższą jakość świadczonych usług, jak również gwarantują indywidualne podejście do każdej sprawy w celu zapewnienia należytej ochrony interesów osób, które nam zaufały. Dbamy o interesy naszych Klientów zarówno w bieżących relacjach z ich kontrahentami, jak również broniąc ich praw w toku procesów sądowych. Pomagamy także chronić praw i wolności obywatelskich Klientów indywidualnych.
Wedle wyboru Klienta członkowie LLP Group oferują również doraźną pomoc prawną w postaci jednorazowych porad.

* Adwokat NATALIA MALEC
tel. : +48 535 066 477

e-mail: n.malec@llp.com.pl


* Adwokat KAMILA STEFANEK – PAŁKA
tel. : +48 504 007 638

e-mail: k.stefanekpalka@llp.com.pl

Prawo cywilne
Prawo rodzinne
Prawo karne
Prawo administracyjne
Prawo medyczne
Prawo pracy
Prawo ubezpieczeń społecznych
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(2 opinie)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Jacek
2018-10-17
Świetne Panie Adwokat :) Moją sprawę prowadziła Pani Mecenas Natalia Malec. Pełne zaangażowanie i 100% wygrana. Polecam.
Anna
2018-08-28
Polecam Panią Mecenas Kamilę, bardzo miła i kompetentna osoba.
adwokat, adwokaci, kancelaria adwokacka, adwokat rozwody, windykacja adwokat, adwokat sprawy spadkowe, alimenty adwokat, współwłasność służebności, reprezentowanie przed sądami, podział majątku, sprawy o dziedziczenie, rozwody prawnik, rejestracja patentu, zastrzeżenie logo, prawo medyczne, prawo budowlane, odszkodowania za wypadki komunikacyjne, upadłość konsumencka, sporządzanie pism procesowych, wezwanie do zapłaty, obsługa spółek, tworzenie i przekształcanie spółek

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Kochanowskiego 22 /4
31-127 Kraków, woj. małopolskie