Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny dr med. Kazimierz Pietruszewski

Specjalistyczna opieka psychiatryczna

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Krupnicza 28/7, 31-123 Kraków Stare Miasto, małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny dr med. Kazimierz Pietruszewski

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Kazimierz Pietruszewski i jestem lekarzem psychiatrą. Zajmuję się opieką medyczną w zakresie zaburzeń psychicznych. Siedziba placówki znajduje się w Krakowie.
Produkty i usługi
Stresujący tryb życia, ciężka praca, problemy szkolne czy różnego rodzaju wypadki wielokrotnie pozostawiają po sobie ślad w naszej psychice. Bardzo często zdarza się, że tracimy energię, zapał do czegokolwiek i zamykamy się w sobie. W takich przypadkach wiele osób decyduje się na zasięgnięcie porady u specjalisty.

Głównym profilem działalności gabinetu jest diagnostyka i profilaktyka leczenia zaburzeń psychicznych u osób dorosłych. Specjalistyczny Gabinet Psychiatrycznych pomaga zarówno osobom, które wcześniej były hospitalizowane, jak i tym, którzy wymagają intensywnego leczenia. Do podstawowych czynności wykonywanych przez psychiatrów należą między innymi leczenie poszpitalne oraz leczenie zaburzeń afektywnych, do których należy szczególnie popularna depresja.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń