1.Ośrodek Psychoterapii PsychoanalitycznejN2.Krakowska Szkoła Psychoterapii Psychoanalitycznej

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
Mostowa 2 lok. 13, 31-061 Kraków Stare Miasto, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
Telefon
(12) 430 56 09

Informacje

Siedzibą 1.Ośrodek Psychoterapii PsychoanalitycznejN2.Krakowska Szkoła Psychoterapii Psychoanalitycznej jest Kraków w województwie małopolskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z 1.Ośrodek Psychoterapii PsychoanalitycznejN2.Krakowska Szkoła Psychoterapii Psychoanalitycznej poprzez telefon: (12) 430 56 09 .
Z przedstawicielem firmy 1.Ośrodek Psychoterapii PsychoanalitycznejN2.Krakowska Szkoła Psychoterapii Psychoanalitycznej możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 31-061 Kraków Mostowa 2 lok. 13,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy 1.Ośrodek Psychoterapii PsychoanalitycznejN2.Krakowska Szkoła Psychoterapii Psychoanalitycznej. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.