Aga Szczypior-Bulanda Pracownia Psychoterapii

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
pl. Szczepański 3 lok. 410, 31-011 Kraków Stare Miasto, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
Telefon
798 522 762

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Aga Szczypior-Bulanda Pracownia Psychoterapii jest Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Kraków w województwie małopolskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 798 522 762 lub mailową: agaszczypior@gmail.com
Z przedstawicielem firmy Aga Szczypior-Bulanda Pracownia Psychoterapii możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 31-011 Kraków pl. Szczepański 3 lok. 410,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Aga Szczypior-Bulanda Pracownia Psychoterapii znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.