Alicja Michajłów FPHU Magia

Zawsze to, co się robi trzeba robić z pasją. Moja pasja to kwiaty.

Kwiaciarnie
pl. Wszystkich Świętych 8, 31-004 Kraków Stare Miasto, małopolskie
Poniedziałek 09:00 - 19:00
Wtorek 09:00 - 19:00
Środa 09:00 - 19:00
Czwartek 09:00 - 19:00
Piątek 09:00 - 19:00
Sobota 11:00 - 17:00
Niedziela 11:00 - 17:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Alicja Michajłów FPHU Magia

Informacje

Opis działalności
Oferujemy niepowtarzalne bukiety i aranżacje kwiatowe na każdą okazję. Oprawa uroczystości ślubnych, jubileuszowych, komunijnych, żałobnych, dekoracja biur, hoteli, sklepów, restauracji. Jednorazowe i całoroczne dekoracje grobów, opieka nad grobami. Dostarczamy kwiaty w kraju i za granicą.
Produkty i usługi
Zawsze to, co się robi powinno się robić z PASJĄ. Moją pasją są kwiaty i to, w jaki sposób można je odpowiednio wyeksponować.

Staram się, by moje kompozycje były niebagatelne, nietuzinkowe oraz niepowtarzalne. By osiągnąć powyższe cele, muszę podchodzić do każdego klienta indywidualnie - zarówno sprostać jego gustom jak i poprzez zebrane informacje gustom osób obdarowywanych.

Każda uroczystość to różne, nowe przeżycia. Szczegóły powodują, że w pamięci zostają obrazy, które pomagają zachować wspomnienia. Chciałabym, by moje kwiaty ułożone w kompozycje były uzupełnieniem Państwa obrazów i zostały w pamięci tak jak one na zawsze. Zapraszam do "Magii Kwiatów".

Oferujemy niepowtarzalne bukiety i aranżacje kwiatowe na każdą okazję.

Oprawa uroczystości ślubnych, jubileuszowych, komunijnych, żałobnych, dekoracja biur, hoteli, sklepów, restauracji i inne.
Jednorazowe i całoroczne dekoracje grobów.
Opieka nad grobami.

Nasze kompozycje kwiatowe możemy dostarczyć pod wskazany przez klienta adres.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń